, poniedziałek 27 marca 2023
Tym razem rośnie Tesco
Supermarket Tesco zostanie otwarty w październiku. fot. WO Dodaj do Facebook

Tym razem rośnie Tesco

WO
W Czeskim Cieszynie powstanie kolejny supermarket. Tym razem wielkopowierzchniowy sklep otworzy brytyjska sieć Tesco.
Budowa supermarketu trwa przy ulicy Jabłonkowskiej. Otwarcie planowane jest na październik. Choć jest to już kolejny supermarket w Czeskim Cieszynie, drobni kupcy nie protestowali.

— Sklep powstaje na obrzeżach, przy drodze wylotowej z miasta, poza tym na terenach prywatnych — mówi Dorota Havlíková, rzeczniczka prasowa Urzędu Miejskiego w Czeskim Cieszynie.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

gdyby sluchano w Cieszynie kupców, nie byłoby tu Kauflandu, a parkowanie w miescie kosztowaloby 2 razy tyle...

My w Cieszynie mamy tylko 1 Kaufland z porzadnym parkingiem i wiadomo co sie tam dzieje.w miescie nie ma gdzie postawic auta ,wiec parking k?kauflanu potemu sluzy.Ale dlaczego taki maly Czeski Cieszyn ma Lidla. Kaufland i teraz jeszcze Tesco? Czy u nas nie moze być tesco?? Tyle miejsc wolnych np. za cmentarzem komunalnym, i bezrobocie by sie zniejszyło a cieszyniacy wcale niebogaci ludzie mieli by tez cos taniego i atrakcyjnego kupić a tak trzeba jeżdzic az do Bielska.Dlaczego w Cieszynie idzie wszystko tak opornie? komu na tym zależy? Odpowiedzcie.

no własnie mały Skoczow ma i sawie i lidla ,biedronke spar ,a teraz otwarto Tesco a Cieszyn? szkoda słow widocznie nasi radni wola jechac na zakupy do czech

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama