, wtorek 30 maja 2023

Firma

OCIEPLANIE IZOLACJE NATRYSKOWE PIANKĄ PUR PODDASZY,SCIAN,DACHOW,BUDYNKOW,FUNDMANETOW,TARASY,BALKONY
DOM BUDOWNICTWO / usługi budowlane
dodano 2017-04-17

Wykonujemy nowoczesne technologie, izolacyjno ociepleniowe w budownictwie. Stosowane przez Nas technologie termo i hydroizolacje do każdego rodzaju obiektu za pomocą piany poliuretanowej dają pewność, że budynek będzie szczelny, dzięki czemu będzie można zaoszczędzić do 40% pieniędzy wydawanych na rachunki za energię.

Pianka PUR jest najskuteczniejszą metodą ocieplania budynków. 10 cm pianki PUR zapewnia identyczną izolację cieplną co 16 cm styropianu i 18 cm wełny mineralnej . Pianka PUR posiada najlepsze parametry izolacyjności cieplnej ze wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie. Natryskiwana piana doskonale wypełnia wszystkie trudno dostępne przestrzenie, eliminuje mostki termiczne, które są główną przyczyną strat cieplnych. Termoizolacja i hydroizolacja różnego rodzaju obiektów przy zastosowaniu metody natrysku pianki poliuretanowej powstała z myślą o zwiększeniu korzyści ekonomicznych oraz ochronie środowiska.

Zalety:

Znalezione obrazy dla zapytania ocieplanie poddasza piana

Piana jest nie palna nie szkodliwa dla ludzi i srodowiska
Pianka pur nie ma łączeń co oznacza brak mostków termicznych .
Pianą pur mozna pokrywać nie równe powierzchnie
Nie traci swoich parametrów izolacyjnych z upływającym czasem.
Likwiduje mostki powietrzne i gwarantuje najlepszą szczelność (aplikowana jest w postaci płynnej, rozszerzając się dociera nawet do trudno dostępnych miejsc).
Zapobiega rozwojowi pleśni i gwarantuje idealną izolację akustyczną.
Nie wydziela żadnych pyłów, zapachów i jest przyjazna dla środowiska.
Izolacja wykorzystywana jest do izolacji fundamentow, poddaszy, scian, podlóg, tarasów, balkonów, dachów.

OCIEPLANIE IZOLACJE NATRYSKOWE PIANKĄ PUR PODDASZY,SCIAN,DACHOW,BUDYNKOW,FUNDMANETOW,TARASY,BALKONY OCIEPLANIE IZOLACJE NATRYSKOWE PIANKĄ PUR PODDASZY,SCIAN,DACHOW,BUDYNKOW,FUNDMANETOW,TARASY,BALKONY

wróć

reklama
reklama