, środa 30 listopada 2022
EXPO Zdrowie w SkoczowieDodaj do Facebook

EXPO Zdrowie w Skoczowie

Chrześcijańska Służba Charytatywna
W środę, 4 listopada po raz kolejny do Skoczowa zawita mobilna wystawa EXPO Zdrowie. Wolontariusze zapraszają na bezpłatne badania, degustacje i konsultacje z lekarzem.

EXPO Zdrowie to znana na całym świecie wystawa promująca zdrowy, aktywny tryb życia, który można streścić następująco: wyjdź na powietrze, ćwicz, zdrowo się odżywiaj, pij wodę, pamiętaj o odpoczynku, umiejętnie korzystaj ze słońca, korzystaj z dóbr z umiarem i uśmiechaj się! Podczas wystawy na kolejnych stoiskach dowiemy się, jak te wszystkie punkty wprowadzić do naszego życia. Będzie można m.in. przejść test harwardzki (prosty test sprawdzający wydolność organizmu), poznać swój wiek biologiczny (wiek wynikający ze stanu zdrowia, a nie z metryki), skosztować pysznych, zdrowych potraw, zrobić podstawowe badania profilaktyczne oraz skonsultować ich wynik z lekarzem. Na wspólną i pożyteczną zabawę zapraszają wolontariusze skoczowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Skoczowskie EXPO Zdrowie będzie można odwiedzić w środę, 4 listopada, w godzinach od 17.00 do 19.00 w zespole Szkół nr 1, przy ul. G. Morcinka 20.

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie: www.zdrowie.chsch.pl/expozdrowie. Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej: www.zdrowie.chsch.pl. Złóż dar na działalność dobroczynną: Chrześcijańska Służba Charytatywna, Filia Skoczów ul. Osiedlowa 26 43-430 Skoczów, konto: 24 2030 0045 1110 0000 0278 5610. Możesz skorzystać z przelewu online.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama