, poniedziałek 11 grudnia 2023
Zwycięzcy Turnieju Motoryzacyjnego z ZSTiO w SkoczowieDodaj do Facebook

Zwycięzcy Turnieju Motoryzacyjnego z ZSTiO w Skoczowie

Bajerki News
Zwycięzcy Turnieju Motoryzacyjnego z ZSTiO w Skoczowie

21.04. br. odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie reprezentowali uczniowie: Mateusz Kossowski i Adrian Staniek oraz Wojciech Grzybek, którzy drużynowo zajęli I miejsce i zdobyli puchar.

21 kwietnia br. w Międzyświeciu odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. W zawodach wzięło udział 7 trój osobowych drużyn ze szkół średnich naszego powiatu.

Drużyny wystartowały w konkurencjach: teoretycznych - obejmujących test wiedzy z zakresu zasad i przepisów ruchu drogowego oraz test z historii polskiej motoryzacji, a także w konkurencjach praktycznych, podczas których musieli zmierzyć z przygotowaniem pojazdu do jazdy, pierwszą pomocą przedmedyczną i jazdą sprawnościową samochodem.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie reprezentowali uczniowie: Mateusz Kossowski i Adrian Staniek z klasy 3 TS oraz Wojciech Grzybek z klasy 4 TS, którzy uczą się w zawodzie technik pojazdów samochodowych.

Zajęli oni drużynowo I miejsce w turnieju i zdobyli puchar. Indywidualnie Wojtek zajął II miejsce, Adrian III miejsce, a Mateusz IV.
Opiekunem uczniów był nauczyciel przedmiotów zawodowych pan Stanisław Greń.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama