, czwartek 19 maja 2022
Grupa dla RodzicówDodaj do Facebook

Grupa dla Rodziców

Zapraszamy wszystkie chętne osoby dorosłe będące rodzicami, opiekunami lub planujące nimi zostać do udziału w cyklu 10 warsztatów.

W trakcie warsztatów będą poruszane następujące tematy: jak znaleźć siły do bycia rodzicem, jak lepiej poznać własne dziecko i zrozumieć, co nim kieruje, najczęstsze błędy popełniane przez kochających rodziców - jak nie wpaść w „pułapkę nadopiekuńczości”, jak nauczyć dziecko szacunku dla siebie i innych, jak nauczyć się bycia konsekwentnym, sposoby pozbycia się lub zmniejszenia poczucie winy, będących często stałym towarzyszem rodzica, jak zyskać świadomość zagrożeń współczesności i nauczyć się chronić przed nimi dziecko (używki, cyberprzemoc). W trakcie spotkań będzie też możliwe poznanie innych rodziców i wymienienie doświadczeń. 

Warsztaty rozpoczną się 9 marca br. (cykl 10 spotkań dwugodzinnych) w godz. 15.30 - 17.30. Miejscem spotkań będzie Centrum Profilaktyki, Edukacji i Terapii „Kontakt” w Cieszynie, ul. Ks. Janusza 3. Zapisy pod numerem telefonu: 33 479 54 55. Prowadzacy: mgr psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Kauer oraz mgr pedagog, psychoterapeuta Elżbieta Kiedroń-Fałat.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama