, czwartek 19 maja 2022
Rusza Grupa TerapeutycznaDodaj do Facebook

Rusza Grupa Terapeutyczna

9 marca, o godz. 18.00 ruszają spotkania Grupy Terapeutycznej.

Spotkania mogą być interesujące dla osób, które: są zmotywowane i wiedzą, że zmiana w życiu zależy od nich, a nie tylko okoliczności, cierpią z powodu lęków czy obniżonego nastroju, szukają rozwiązania trudnej sytuacji życiowej, chcą lepiej rozumieć siebie i swoje motywy, pragną poznawać siebie i swój sposób funkcjonowania w grupie, przeżywają trudności w relacjach z bliskimi i chcą to zmienić, chcą nawiązywać bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi, czują, że ich życie jest puste czy niesatysfakcjonujące lub chcą się rozwijać.

Zaplanowano cykl 12 spotkań: marzec-czerwiec 2015, poniedziałki w godz. 18.00 - 20.00. Miejsce: Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt” ul. Ks. Janusza 3 w Cieszynie, siedziba Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem”. 
O udziale w grupie decyduje przejście pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej. Udział w grupie jest bezpłatny - zachęcamy jednak, by dobrowolną kwotą wesprzeć działalność Stowarzyszenia. Zgłoszenia pod nr tel. 33 4795455. Prowadzący: Katarzyna Kauer psychoterapeuta i Elżbieta Kiedroń-Fałat psychoterapeuta, grupa prowadzona w nurcie psychoterapii metasystemowej.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama