, sobota 3 czerwca 2023
Kolejny sukces dzięki mieszkańcom Cieszyna i okolic!Dodaj do Facebook

Kolejny sukces dzięki mieszkańcom Cieszyna i okolic!

Kolejny sukces dzięki mieszkańcom Cieszyna i okolic!


Kolejny sukces dzięki mieszkańcom Cieszyna i okolic!


Kolejny sukces dzięki mieszkańcom Cieszyna i okolic!


Kolejny sukces dzięki mieszkańcom Cieszyna i okolic!

Czwartkowa zbiórka publiczna zakończona ogromnym sukcesem! Wypieki przygotowane na tę okazję rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Już teraz policzyliśmy i zestawiliśmy to ile udało się zebrać.

Rodzice oraz ich dzieci - podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Cieszynie - spisali się na medal. Bowiem to oni upiekli 20 bab wielkanocnych, 25 baranów oraz serniki i makowce, z których przygotowano przeszło 70 paczek. Wszystko po to, by 28 marca (czwartek) na Cieszyńskim Rynku przeprowadzić zbiórkę publiczną, której celem jest zebranie środków finansowych na budowę Centrum Kształcenia i Wymiany Doświadczeń "Ekozofia Niepełnosprawnych". Zanim rozstawione zostały namioty już część ludzi oczekiwała na start akcji. W planach chcieliśmy zakończyć po godzinie 15:00, jednak tuż po godzinie 13 wypieki się skończyły... Za to mieszkańcom Cieszyna i okolic dziękujemy!

Dzięki Wam zebraliśmy 1116,00 - to imponująca kwota!

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Cieszynie oraz Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy nie prowadzi kolportażu oraz sprzedaży kartek okolicznościowych. W żaden sposób nie jest również powiązane z firmami oferującymi sprzedaż kartek świątecznych. Przypominamy, że jedyną sposobnością wsparcia budowy Centrum Kształcenia i Wymiany Doświadczeń "Ekozofia Niepełnosprawnych" jest udział w naszych zbiórkach publicznych, o których informujemy z wyprzedzeniem. Ponadto istnieje możliwość przekazania 1% czy darowizny na rzecz PSOUU Koło w Cieszynie (www.psouu.cieszynski.info zakładka "Jak pomóc?"). W tym szczególnym okresie świątecznym prosimy o roztropność i uwagę.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama