, niedziela 14 sierpnia 2022
Leszna Górna: Wandale w rękach policjantów
Mężczyźni w wieku 19 i 23 lat podejrzani są o zniszczenie osobowego audi zaparkowanego przed jednym z bloków w Lesznej Górnej. fot: KPP CIESZYNDodaj do Facebook

Leszna Górna: Wandale w rękach policjantów

JM, KPP CIESZYN
Dwóch młodych mieszkańców Kiczyc odpowie za zniszczenie samochodu. Wandale rozbili szyby i uszkodzili karoserię audi. Wyrządzone przez nich szkody wstępnie wyceniono na co najmniej 2000 zł. Za popełniony czyn grozi im kara do 5 lat więzienia.

Mężczyźni w wieku 19 i 23 lat podejrzani są o zniszczenie osobowego audi zaparkowanego przed jednym z bloków w Lesznej Górnej. Obaj zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu w Ustroniu.

W piątek rano funkcjonariusze otrzymali informację o zniszczeniu samochodu przez nieznanych sprawców. Wandale wybili szyby i porysowali lakier. - Mundurowi w krótkim czasie wytypowali sprawców, którzy mogli dokonać uszkodzeń pojazdu. Tropy doprowadziły stróżów prawa do jednego z mieszkań w Kiczycach. Popołudniu obaj byli już w rękach policjantów - opowiada Mariusz Białoń z cieszyńskiej policji.

Śledczy przedstawili już im zarzuty, do których się przyznali. Wyrządzone przez nich szkody, właściciel audi wycenił na około 2000 zł. Teraz sąd zadecyduje jaką poniosą karę za wandalizm.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama