Organ wykonawczy
Burmistrz - Mieczysław Szczurek
I Zastępca Burmistrza - Jan Matuszek
Wydział Kultury
Naczelnik Wydziału - Piotr Gruchel
Inspektor - Izabela Kłopeć
Inspektor - Łukasz Kazimierowicz
Wydział Gospodarki Nieruchomościami
Naczelnik Wydziału - Wiesława Górska
Z-ca Naczelnika Wydziału - Stanisław Urban
Inspektor - Danuta Sikora
Inspektor - Jolanta Piszkiewicz-Kądziela
Podinspektor - Natalia Pala
Podinspektor - Teresa Polinceusz
Podinspektor - Barbara Przewłocka
Podinspektor - Błażej Zubrzycki
II Zastępca Burmistrza - Adam Swakoń
Wydział Strategii i Rozwoju Miasta
Naczelnik Wydziału - Arkadiusz Skowroński
Referat Strategii
Kierownik Referatu - Jan Gerlach
Inspektor - Krzysztof Kłapsia
Podinspektor - Edyta Czarnecka-Wołoszyn
Podinspektor - Maria Jasiok
Referat Planowania Przestrzennego
Kierownik Referatu - Kazimierz Guziur
Główny specjalista - Halina Mierzejewska
Inspektor - Barbara Świba
Inspektor - Dorota Kurek
Inspektor - Jolanta Trojan-Kraszewska
Inspektor - Joanna Znój
Podinspektor - Danuta Marczak
Referat Działalności Gospodarczej
Kierownik Referatu - Zofia Gruszczyk
Inspektor - Magdalena Rozmus
Podinspektor - Bogusława Macura
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Naczelnik Wydziału - Aleksander Dorda
Inspektor - Małgorzata Węgierek
Inspektor - Marek Fiedor
Wydział Inwestycji Miejskich
Naczelnik Wydziału - Arkadiusz Smoczyński
Z-ca Naczelnika Wydziału - Bronisław Nowak
Inspektor - Andrzej Kądziela
Inspektor - Wacław Kołodziejczyk
Inspektor - Marek Lach
Inspektor - Aleksandra Słupska
Inspektor - Eryk Stępień
Podinspektor - Bożena Paruzel
Podinspektor - Bożena Sitarz
Referent - Paweł Jakubowicz
Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Nieruchomości
Naczelnik Wydziału - Andrzej Kiliś
Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej
Inspektor - Przewodniczący Z.U.D.P - Adam Górski
Oddział Geodezji i Katastru Nieruchomości
Kierownik O.G. i K.N. - Ewa Dryś-Plinta
Podinspektor - Daniela Fober
Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Kierownik M.O.D.G. i K. - Robert Woźnica
Inspektor - Leszek Czudek
Inspektor
Podinspektor - Małgorzata Stuchlik
Jednostka Realizująca Projekt "Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji cieszyńskiej"
Kierownik Jednostki - Kazimiera Palmen
Inspektor - Tomasz Bizoń
Inspektor - Tomasz Lenkiewicz
Inspektor - Joanna Tobiasz
Inspektor - Leszek Śliwka
Inspektor - Bożena Londzin
Sekretarz Miasta - Ryszard Mazur
Biuro Rady Miejskiej
Inspektor - Monika Praski
Podinspektor - Jolanta Fajkis
Wydział Organizacyjny
Naczelnik Wydziału - Elżbieta Wagner-Gąsior
Referat Organizacyjno-Administracyjny
Kierownik Referatu - Bożena Bury
Inspektor - Katarzyna Kasprzycka -Szubarska
Podinspektor - Karina Cieślar
Inspektor - Grażyna Gągolska
Podinspektor - Oliwia Klimosz
Podinspektor - Joanna Nowak
Podinspektor - Danuta Zalewa
Referent - Janina Cieślar
Sekretarka - Beata Dadej
Starsza telefonistka - Alina Tomczak
Pomoc administracyjna - Ksenia Loter
Pomoc administracyjna - Maria Ratkiewicz
Referat Informatyczny
Kierownik Referatu - Adam Górniak
Główny Specjalista - Mirosław Paszek
Podinspektor - Edyta Rusek
Podinspektor - Remigiusz Ciupek
Referat Gospodarczo-Remontowy
Kierownika Referatu - Zbigniew Huczała
Podinspektor - Kornelia Bujak
Podinspektor - Grażyna Zawadzka
Obsługa
Kierowca sam. osobowego-konserwator - Ryszard Krzemiński
Kierowca sam. osobowego - konserwator - Andrzej Łusiak
Konserwator - Stanisław Pszczółka
Konserwator - Piotr Wawrzyczek
Sprzątaczka - Janina Dybza
Sprzątaczka - Ewa Motyka
Sprzątaczka - Jadwiga Pawlak
Sprzątaczka - Ewa Puchała
Sprzątaczka - Mariola Raduła
Sprzątaczka - Grażyna Szczyrba
Sprzątaczka - Helena Szpiegla
Skarbnik - Alicja Dąbrowska
Wydział Finansowy
Naczelnik Wydziału - Ruta Kaczmarczyk
Referat Budżetu
Kierownik Referatu Budżetowego - Anna Sikora
Inspektor - Maria Bierska
Inspektor - Aneta Gomola
Inspektor - Bronisława Makula
Inspektor - Maria Wałach
Podinspektor - Beata Balcer
Podinspektor - Agata Niemiec
Podinspektor - Małgorzata Wapiennik
Podinspektor - Beata Wicher
Podinspektor - Brygida Zeising
Referat Podatków
Kierownik Referatu Podatkowego - Dorota Moskała
Inspektor - Teresa Moroz
Inspektor - Urszula Kania
Podinspektor - Elżbieta Grzybek
Podinspektor - Grażyna Sikora
Podinspektor - Renata Sosnowska-Strządała
Młodszy Referent - Izabela Czapek
Asystent - Edyta Subocz
Wydział Spraw Obywatelskich
Naczelnik Wydziału - Grzegorz Soboszek
Dowody osobiste
Inspektor - Irena Góra
Podinspektor - Magdalena Stańco
Ewidencja ludności
Podinspektor - Iwona Bednorz
Inspektor - Aleksandra Handzel-Czyrnek
Sprawy wojskowe
Podinspektor - Teresa Świazdek
Urząd Stanu Cywilnego
Kierownik USC - Artur Lorek
Z-ca Kierownika USC - Katarzyna Lankocz
Inspektor - Wioletta Kasztura
Referent - Renata Janota
Służba BHP
Stanowisko do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy - Janusz Mendera
Wydział Promocji i Informacji
Naczelnik Wydziału - Renata Karpińska
Podinspektor - Barbara Zubrzycka
Podinspektor - Beata Topa
Podinspektor - Marek Kądziela
Podinspektor - Maria Biłko-Holisz
Gminne Centrum Reagowania
Szef GCR - Władysław Blicharski
Grupa Planowania Cywilnego i Obrony Cywilnej
Grupa Monitorowania, Prognoz i Analiz
Inspektor - Anna Paliga - Raszka
Podinspektor - Andrzej Kowalewski
Audytor wewnętrzny
Audytor Wewnętrzny - Grażyna Czyżowska
Biuro Kontroli
Inspektor - Piotr Kasprowicz
Inspektor - Beata Lanc - Binek
Więcej informacji na temat formatowania
Organ wykonawczy
Burmistrz - Mieczysław Szczurek
I Zastępca Burmistrza - Jan Matuszek
Wydział Kultury
Naczelnik Wydziału - Piotr Gruchel
Inspektor - Izabela Kłopeć
Inspektor - Łukasz Kazimierowicz
Wydział Gospodarki Nieruchomościami
Naczelnik Wydziału - Wiesława Górska
Z-ca Naczelnika Wydziału - Stanisław Urban
Inspektor - Danuta Sikora
Inspektor - Jolanta Piszkiewicz-Kądziela
Podinspektor - Natalia Pala
Podinspektor - Teresa Polinceusz
Podinspektor - Barbara Przewłocka
Podinspektor - Błażej Zubrzycki
II Zastępca Burmistrza - Adam Swakoń
Wydział Strategii i Rozwoju Miasta
Naczelnik Wydziału - Arkadiusz Skowroński
Referat Strategii
Kierownik Referatu - Jan Gerlach
Inspektor - Krzysztof Kłapsia
Podinspektor - Edyta Czarnecka-Wołoszyn
Podinspektor - Maria Jasiok
Referat Planowania Przestrzennego
Kierownik Referatu - Kazimierz Guziur
Główny specjalista - Halina Mierzejewska
Inspektor - Barbara Świba
Inspektor - Dorota Kurek
Inspektor - Jolanta Trojan-Kraszewska
Inspektor - Joanna Znój
Podinspektor - Danuta Marczak
Referat Działalności Gospodarczej
Kierownik Referatu - Zofia Gruszczyk
Inspektor - Magdalena Rozmus
Podinspektor - Bogusława Macura
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Naczelnik Wydziału - Aleksander Dorda
Inspektor - Małgorzata Węgierek
Inspektor - Marek Fiedor
Wydział Inwestycji Miejskich
Naczelnik Wydziału - Arkadiusz Smoczyński
Z-ca Naczelnika Wydziału - Bronisław Nowak
Inspektor - Andrzej Kądziela
Inspektor - Wacław Kołodziejczyk
Inspektor - Marek Lach
Inspektor - Aleksandra Słupska
Inspektor - Eryk Stępień
Podinspektor - Bożena Paruzel
Podinspektor - Bożena Sitarz
Referent - Paweł Jakubowicz
Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Nieruchomości
Naczelnik Wydziału - Andrzej Kiliś
Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej
Inspektor - Przewodniczący Z.U.D.P - Adam Górski
Oddział Geodezji i Katastru Nieruchomości
Kierownik O.G. i K.N. - Ewa Dryś-Plinta
Podinspektor - Daniela Fober
Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Kierownik M.O.D.G. i K. - Robert Woźnica
Inspektor - Leszek Czudek
Inspektor
Podinspektor - Małgorzata Stuchlik
Jednostka Realizująca Projekt "Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji cieszyńskiej"
Kierownik Jednostki - Kazimiera Palmen
Inspektor - Tomasz Bizoń
Inspektor - Tomasz Lenkiewicz
Inspektor - Joanna Tobiasz
Inspektor - Leszek Śliwka
Inspektor - Bożena Londzin
Sekretarz Miasta - Ryszard Mazur
Biuro Rady Miejskiej
Inspektor - Monika Praski
Podinspektor - Jolanta Fajkis
Wydział Organizacyjny
Naczelnik Wydziału - Elżbieta Wagner-Gąsior
Referat Organizacyjno-Administracyjny
Kierownik Referatu - Bożena Bury
Inspektor - Katarzyna Kasprzycka -Szubarska
Podinspektor - Karina Cieślar
Inspektor - Grażyna Gągolska
Podinspektor - Oliwia Klimosz
Podinspektor - Joanna Nowak
Podinspektor - Danuta Zalewa
Referent - Janina Cieślar
Sekretarka - Beata Dadej
Starsza telefonistka - Alina Tomczak
Pomoc administracyjna - Ksenia Loter
Pomoc administracyjna - Maria Ratkiewicz
Referat Informatyczny
Kierownik Referatu - Adam Górniak
Główny Specjalista - Mirosław Paszek
Podinspektor - Edyta Rusek
Podinspektor - Remigiusz Ciupek
Referat Gospodarczo-Remontowy
Kierownika Referatu - Zbigniew Huczała
Podinspektor - Kornelia Bujak
Podinspektor - Grażyna Zawadzka
Obsługa
Kierowca sam. osobowego-konserwator - Ryszard Krzemiński
Kierowca sam. osobowego - konserwator - Andrzej Łusiak
Konserwator - Stanisław Pszczółka
Konserwator - Piotr Wawrzyczek
Sprzątaczka - Janina Dybza
Sprzątaczka - Ewa Motyka
Sprzątaczka - Jadwiga Pawlak
Sprzątaczka - Ewa Puchała
Sprzątaczka - Mariola Raduła
Sprzątaczka - Grażyna Szczyrba
Sprzątaczka - Helena Szpiegla
Skarbnik - Alicja Dąbrowska
Wydział Finansowy
Naczelnik Wydziału - Ruta Kaczmarczyk
Referat Budżetu
Kierownik Referatu Budżetowego - Anna Sikora
Inspektor - Maria Bierska
Inspektor - Aneta Gomola
Inspektor
Inspektor - Bronisława Makula
Inspektor - Maria Wałach
Podinspektor - Beata Balcer
Podinspektor - Agata Niemiec
Podinspektor - Małgorzata Wapiennik
Podinspektor - Beata Wicher
Podinspektor - Brygida Zeising
Referat Podatków
Kierownik Referatu Podatkowego - Dorota Moskała
Inspektor - Teresa Moroz
Inspektor - Urszula Kania
Podinspektor - Elżbieta Grzybek
Podinspektor - Grażyna Sikora
Podinspektor - Renata Sosnowska-Strządała
Młodszy Referent - Izabela Czapek
Asystent - Edyta Subocz
Wydział Spraw Obywatelskich
Naczelnik Wydziału - Grzegorz Soboszek
Dowody osobiste
Inspektor - Irena Góra
Podinspektor - Magdalena Stańco
Ewidencja ludności
Podinspektor - Iwona Bednorz
Inspektor - Aleksandra Handzel-Czyrnek
Sprawy wojskowe
Podinspektor - Teresa Świazdek
Urząd Stanu Cywilnego
Kierownik USC - Artur Lorek
Z-ca Kierownika USC - Katarzyna Lankocz
Inspektor - Wioletta Kasztura
Referent - Renata Janota
Służba BHP
Stanowisko do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy - Janusz Mendera
Wydział Promocji i Informacji
Naczelnik Wydziału - Renata Karpińska
Podinspektor - Barbara Zubrzycka
Podinspektor - Beata Topa
Podinspektor - Marek Kądziela
Podinspektor - Maria Biłko-Holisz
Gminne Centrum Reagowania
Szef GCR - Władysław Blicharski
Grupa Planowania Cywilnego i Obrony Cywilnej
Grupa Monitorowania, Prognoz i Analiz
Inspektor - Anna Paliga - Raszka
Podinspektor - Andrzej Kowalewski
Audytor wewnętrzny
Audytor Wewnętrzny - Grażyna Czyżowska
Biuro Kontroli
Inspektor - Piotr Kasprowicz
Inspektor - Beata Lanc - Binek