, wtorek 23 lipca 2024

to jest ciekawe zdanie: "...Każdy kto zajmuje jakieś stanowisko, na którym chce pozostać zawsze znajdzie argumenty, które będą za tym przemawiały. ..." bo jakby postawić przecinek pomiędzy słowa " pozostać" i "zawsze" - sens zdania byłby inny , a jeżeli by przecinek postawić pomiędzy słowa: "zawsze" i "znajdzie" - sens byłby też inny.:) Dla ułatwienia, w jednym przypadku znaczyłoby, że "...zawsze znajdzie argumenty...", a w drugim przypadku, że "...chce pozostać zawsze..."
Zastanawia mnie jedna sprawa. Pan Szanowny podaje nam tutaj, że: "...bardzo przydatne okazały mi się doświadczenia cieszyńskie...". Jakie? Czyżby za czasów Pana kadencji jako Burmistrza, dostawaliśmy jakieś pieniądze z Unii, czy może ma Pan na myśli jakąś współpracę z Czechami? O której mi nic nie wiadomo. A może ktoś wie o wynikach współpracy z Czechami za Pana czasów, mam na myśli dobrą współpracę? Poza tym, co to za doświadczenie jeżeli wtedy były granice a dziś nie ma? Sytuacja stała się diametralnie inna i doświadczenie w tamtej sytuacji może mieć bardzo negatywne skutki na Pana dzisiejszą działalność.
Następny cytat jest dla mnie niejasny: "...Myślę, że takich przykładów, w których jako poseł sprawozdawca czyli negocjator ze strony Parlamentu Europejskiego, mógłbym podać więcej. ..." To znaczy, myśli Pan?, czy Pan to wie? Jak to z Panem jest, coś Pan robił ale nie jest Pan pewny co to takiego było? Proszę śmiało wymienić. My czekamy. Proszę się nie krępować.
Może jak Pan ma doświadczenie europejskie to poradzi Pan nam co zrobić, żeby miasto Cieszyn zaczęło normalnie funkcjonować. Żeby ludzie po 50-ce mogli bez trudu znaleźć pracę, dotyczy to również młodzieży, która szuka i szuka i w końcu wyjeżdża za granicę, żeby mogła normalnie żyć. Każdy ma prawo do normalności, a w moim odczuciu, Wyście tę normalność zrujnowali w naszym kraju.

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama