, czwartek 6 października 2022
Tydzień Ewangelizacyjny dla osób z Ukrainy
W trakcie tego długiego, obejmującego dwa weekendy tygodnia, odbędzie się dziewięć spotkań ewangelizacyjnych, sześć koncertów, liczne wykłady, seminaria, warsztaty, zajęcia dla dzieci. fot: arch. TEwDDodaj do Facebook

Tydzień Ewangelizacyjny dla osób z Ukrainy

DR
W dniach od 30 czerwca do 8 lipca 2018 r. w Dzięgielowie odbędzie się już 69. Tydzień Ewangelizacyjny pod hasłem „Pragniesz?”. To wydarzenie coroczne organizowane przez Kościół Ewangelicko-Augsburski w RP. Wydarzenia skierowane będą również dla osób pochodzących z Ukrainy, które obecnie mieszkają w Polsce.

W trakcie tego długiego, obejmującego dwa weekendy tygodnia, odbędzie się dziewięć spotkań ewangelizacyjnych, sześć koncertów, liczne wykłady, seminaria, warsztaty, zajęcia dla dzieci. Wystąpią zespoły: Дія Друга, Pathlife, Joanna Smajdor i Mateusz Walach, 12 kamieni, CME i Warsaw Worship Team.

Ze spotkań o godz. 17.00 oraz wykładów o 10.30 prowadzone będą wideotransmisję on-line na stronie www.te.cme.org.pl. Wstęp na wszystkie spotkania i koncerty jest wolny. Spotkania odbędą się w wielkim namiocie mieszczącym ok. 2 tys. osób, wokół niego zbudowane jest „miasteczko namiotowe” gdzie spotkają się dzieci i młodzież. Będzie kawiarenka, księgarnia, boisko sportowe, punkty gastronomiczne.

Tydzień Ewangelizacyjny skierowany jest również dla osób z Ukrainy, mieszkających w Polsce. Jednym z punktów programu będzie koncert zespołu Дія Друга z Kijowa, który wystąpi w Dzięgielowie w sobotę 30 czerwca o godz. 20.30, w pierwszym dniu tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego. Na język ukraiński tłumaczone będą spotkania ewangelizacyjne o godz. 17.00 w sobotę 30.06 i w niedzielę 1.07. Natomiast w niedzielę o godz. 15.15 Pasza Shvarts z Charkowa, który mieszkał w Polsce 8 lat, poprowadzi spotkanie seminaryjne na temat: „Mity i rzeczywistość życia w obcym kraju”.

Pełny program TE znajduje się na stronie www.te.cme.org.pl.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A droga w Dzięgielowie totalnie rozkopana. Super organizacja wójcie.

DLACZEGO fotka w takim minorowym nastroju :-(

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama