, wtorek 24 maja 2022
Strumień: Maseczki nie tylko dla seniorów
Oczywiście najlepiej zostać w domu, ale jeśli już musimy wyjść na zewnątrz, ubierzmy maskę! fot: pixabay.plDodaj do Facebook

Strumień: Maseczki nie tylko dla seniorów

red.mat.pras
Akcja szycia maseczek dla seniorów zorganizowana przez Gminę Strumień we współpracy ze Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów przeszła najśmielsze oczekiwania. Takiego zainteresowania w ratuszu się nie spodziewano.

„Do inicjatywy może dołączyć każdy posiadający maszynę do szycia, dobre chęci i trochę czasu!”. Osoby, które chcą dołączyć do akcji mogą zgłosić się po wszystkie niezbędne materiały do produkcji maseczek do Referatu Rozwoju i Promocji w Urzędzie Miejskim w Strumieniu dzwoniąc pod nr 33 85 70 182.

- Serdecznie dziękuje za tak duże zainteresowanie akcją i szczere zaangażowanie. Bardzo cieszy mnie i napawa optymizmem to, że w ciężkich czasach, w jakim nam przyszło żyć ludzie potrafią się zjednoczyć i zrobić coś bezinteresownie dla innych. Aby sprawnie rozprowadzić darmowe maseczki, w każdej miejscowości wyznaczony będzie koordynator akcji. Zaangażowani będą również radni, sołtysi, strażacy, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich - mówi burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Pamiętajmy, że maseczka nie wystarczy, by uchronić nas przed wirusami. Konieczne jest także przestrzeganie zasad higieny i stosowanie kilku zasad: myć ręce wodą z mydłem, unikać dotykania twarzy nieumytymi rękoma, zasłaniać usta i nos w trakcie kichania czy kaszlu, unikać przebywania z osobami wskazującymi na objawy przeziębienia czy grypy.

Oczywiście najlepiej zostać w domu, ale jeśli już musimy wyjść na zewnątrz, ubierzmy maskę!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama