, czwartek 29 września 2022
Stracili wszystko w pożarze. Jak pomóc?
Zorganizowana została już zbiórka pieniędzy.  fot: Zdjęcie ze strony zbiórki.Dodaj do Facebook

Stracili wszystko w pożarze. Jak pomóc?

KT
Nad ranem w Nowy Rok w jednym z domów w Dzięgielowie w gminie Goleszów doszło do pożaru. Nikt nie ucierpiał, jednak mieszkająca tam rodzina straciła cały swój dobytek. Zorganizowana została już zbiórka pieniędzy.

Swąd dymu obudził mieszkańców ul. Zamkowej w Dzięgielowie około godz. 7:00. Pożar błyskawicznie się rozwijał, obejmując dwie kondygnacje domu wraz z dachem. Rodzina zdołała opuścić budynek. Na miejscu pracowało 12 zastępów straży pożarnej. Pomimo wytężonych działań, straty okazały się być ogromne.

Dla rodziny z Dzięgielowa została zorganizowana już zbiórka pieniędzy za pośrednictwem portalu pomagam.pl - Rodzina, która ucierpiała w pożarze, potrzebuje pomocy. Małżeństwo z synem straciło cały swój dobytek… - pisze organizator zbiórki. Wyznaczony cel to 100 tys. zł. Na razie udało się zebrać 34 240 zł (stan na 10:12). Każdy kto chce finansowo wesprzeć rodzinę z Dzięgielowa, może to zrobić klikając tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama