, środa 7 czerwca 2023
Młodzi pytają, burmistrz odpowiada.
Cieszyńska młodzież zadaje pytania samorządowcom. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Młodzi pytają, burmistrz odpowiada.

SZY
W ramach projektu - Młodzieżowe Laboratorium Samorządowe burmistrz Cieszyna Przemysław Major przeprowadził z uczestnikami projektu warsztaty w cieszyńskim ratuszu oraz postanowił zmierzyć się z pytaniami stawianymi przez uczniów cieszyńskich szkół.

Jak rozpoczęła się jego przygoda z samorządem, co sprowadziło Przemysława Majora do Cieszyna, czy były jakieś zdarzenia przełomowe w jego pracy, jak mu się pracuje na stanowisku burmistrza, co w jego pracy podoba mu się najbardziej a co wręcz przeciwnie? I w końcu jak jego zdaniem można stawiać swoje pierwsze kroki w samorządzie? Odpowiedzi Burmistrza na te pytania znajdują się w podcaście zatytułowanym Młodzi w Samorządzie: wywiad z Burmistrzem Cieszyna, Przemysławem Majorem.

Wywiad przeprowadziły Julia Twardon i Anna Grelowska. 

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Jego budżet to 83 442,90 EUR na działania merytoryczne oraz 18 214,29 EUR na rozwój instytucjonalny.

 

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama