, piątek 21 czerwca 2024
Mieszkańcy zagłosują nieco później
Budżet Obywatelski to bardzo ważna inicjatywa – to realny wkład mieszkańców w rozwój miasta. fot: DRDodaj do Facebook

Mieszkańcy zagłosują nieco później

DR
W sobotę 12 stycznia miało rozpocząć się głosowanie mieszkańców Cieszyna w budżecie obywatelskim na 2019 rok. Urząd Miejski przesunął jednak termin głosowania. Odbędzie się ono w dniach 26 stycznia – 10 lutego 2019 r.

- Budżet Obywatelski to bardzo ważna inicjatywa – to realny wkład mieszkańców w rozwój miasta. Dlatego zależy nam na tym, by informacje na temat projektów biorących udział w głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego 2019 dotarły do jak największej liczby Cieszynian. Z tego powodu, a także z uwagi na liczne zapytania i sugestie, przesuwamy termin konsultacji – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego.

W "Wiadomościach Ratuszowych" 18 stycznia ukażą się skrócone opisy wszystkich projektów, które wezmą udział w głosowaniu. Będzie się można z nimi zapoznać również na trzech stronach internetowych: www.cieszyn.pl, www.um.cieszyn.pl, a także www.cieszyn.budzet-obywatelski.org. W związku ze zmianą, mieszkańcy będą mieli tydzień czasu na zapoznanie się z projektami i zdecydowanie, na które z nich oddadzą głos.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama