, czwartek 30 listopada 2023
COK: Kto znalazł się w drugim etapie konkursu?
Zgodnie z zarządzeniem burmistrza, wyniki konkursu na to stanowisko mamy poznać do 28 grudnia br.  fot: arch. GCDodaj do Facebook

COK: Kto znalazł się w drugim etapie konkursu?

DR
W cieszyńskim Ratuszu właśnie rozpoczęły się rozmowy kwalifikacyjne kandydatów na dyrektora COK „Dom Narodowy”. Powinny zakończyć się przed godz. 14:00. Przystąpi do nich 9 kandydatów.

Do II etapu konkursu po ocenie formalnej dokumentów zakwalifikowało się 9 kandydatów. W tym gronie znaleźli się: Adam Cieślar, Liliana Cieślar, Paweł Jagodziński, Janusz Kania, Krystyna Irena Kurek, Robert Orawski, Lilla Salachna-Brzoza, Monika Sikora-Monkiewicz oraz Marta Szymik.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza, wyniki konkursu na to stanowisko mamy poznać do 28 grudnia br.

Komentarze: (19)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Gdzie diabeł nie może, tam "Ewę" pośle,
Bóg pośle "Adama", tam gdzie tylko może.

Fakt, że skompromitowana, aktualna dyrektor znajduje się na liście, dyskredytuje całkowicie Komisję Konkursową.Jakież to dokonania, oprócz umiejętności posługiwania się mikrofonem predysponują Pana Adama Cieślara do ubiegania się o to eksponowane stanowisko? Wynik tego konkursu kolejny raz pokaże nam w jakim Cieszynie żyjemy.
Pani Burmistrz, a według Pani, w jakim?

Według hasła "bo kocham to miasto - w kochanym

Może wybór w konkursie sms-owym ? Obstawiam jedną z kandydatur :)

Mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie: kto to jest Liliana Cieślar, Paweł Jagodziński, Janusz Kania, Krystyna Irena Kurek i Lilla Salachna-Brzoza? Do jakich działalności ich przypisać? Bo przy ostatnim konkursie Monkiewicz też wzięła się nie wiadomo skąd i wyszło jak wyszło... Jej kandydatura to jest bezczelność do granic możliwość i aż żal to komentować. Robert Orawski był dyrektorem w Skoczowie i chyba nie byli z niego zadowoleni, więc może niech się komisja zastanowi, czy się nadaje. Adam Cieślar jest dyrektorem ośrodka kultury w Wiśle od listopada i już mu się nie podoba, że startuje do Cieszyna? Dziwne... A Marta Szymik? Ona niech lepiej pozostanie przy swoich wywiadach.
Komisjo liczę na to, że nie dacie się omamić i wybierzecie dobrego i sprawiedliwego dyrektora, bo COK takiego potrzebuje.

Mogę tylko powiedzieć, że pani Lilla Salachna- Brzoza to dyrektor gimnazjum w Strumieniu. Jest dyrektorem drugą kadencję. Oprócz tego została radną w Strumieniu, ale zrezygnowała z tego.
Tu jest dokładnie o niej
https://www.lillasalachnabrzoza.pl/

Pani Salachna zrezygnowała z bycia radna, bo jakby nie zrezygnowała nie mogłaby być dyrektorem czy zastępca w szkole. Szkoda, że w ten sposób zmarnowała tylko kasę budżetu państwa. Gdyż wybory musiały się odbyć po raz kolejny.

Ja osoboście chciałabym, aby wygrał pan Robert Orawski. To wspaniały człowiek i bardzo kompetentny specjalista! Powodzenia Panie Robercie! Trzymam kciuki z całych sił za Pana!

Oby wygrał najlepszy kandydat.

Wydawało mi się, że jeżeli ktoś popełni nadużycie finansowe na stratę urzędu, to zajmuje się nim prokurator. A tu proszę, pani Monkiewicz przywłaszczyła sobie kasę, i jeszcze startuje do stanowiska, na którym popełniła nadużycie finansowe. W dodatku kontrola w DN wykazała inne nieprawidłowości. Dlaczego komisja konkursowa dopuściła tę panią do II etapu w konkursie, wiedząc, że na to stanowisko pani Monkiewicz się nie nadaje?

Tych szczytów bezczelności pracowników żerujących na gminnym budżecie jest więcej, ale do pani MMS nie dotarło (z powodu braku kary), jakiego przewinienia się dopuściła. Jest to jak widać "przykład do naśladowania" dla utrzymujących się z podatków i do korzystania z majątku gminy jak z własnego folwarku.

Warto przy wyborze dyrektora mieć cały czas na uwadze jaki ten Dom ma przymiotnik - Narodowy. Cieszyniakom propagowanie akurat tam lewackich idei jest potrzebne jak rybie ręcznik.

Guinnessa rekord bezczelności pobity w Cieszynie

Dobrze że w tym konkursie nie decydują wysłane smsy, bo kandydaci byliby bez szans :)

O nie, tylko nie Orawski. U nas już był i temu panu dziękujemy. Cieszynie nie popełniaj tego błędu!

z ciekawości, może skoczowiok jakieś bardziej konkretne niż to, że "b y ł" zarzuty wobec RO przedstawić?

Ale dzięki niemu jest kino, artadres, dkf. Teraz w MCK tylko powielaja jego robotę.

Czy ja dobrze widzę Monika Sikora-Monkiewicz? Szachrajka ma tupet, po tym co odstawiła znowu kandyduje? To jaki żart chyba.

niektóre szczypione blondyny to tak majom, nawarzom piwa, ale nie wiedzom, że go trza wypić. - a tak ogólnie - kto mieczem wojuje od niego ginie....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama