, środa 30 listopada 2022
55 tysięcy dla inicjatyw lokalnych
W ramach programu od 2007 roku przyznano już łącznie 500 tys. zł w formie małych dotacji na realizację 129 projektów. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

55 tysięcy dla inicjatyw lokalnych

KT
Startuje kolejny nabór projektów w ramach inicjatywy „Działaj Lokalnie” w powiecie cieszyńskim. Będzie szansa na otrzymanie dotacji na zrealizowanie wartościowych i potrzebnych inicjatyw na rzecz dobra wspólnego społeczności lokalnych.

„Działaj Lokalnie” to program polsko-amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek „Działaj Lokalnie” - Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej. W ramach programu od 2007 roku przyznano już łącznie 500 tys. zł w formie małych dotacji na realizację 129 projektów. Razem z wkładem grantobiorców na potrzeby mieszkańców powiatu cieszyńskiego zostało wydane już 975 tys. zł.

Tegoroczna pula programu to 55 500 zł. Realizacja projektów odbędzie się w terminie 24 czerwca do 23 grudnia 2019 roku. Konkurs grantowy obejmuje takie miejscowości, jak: Chybie, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Ustroń i Wisła. Maksymalna kwota dotacji, jaka może zostać przyznana, to 6 tys. zł. Termin składania wniosków mija 9 czerwca 2019 roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama