, poniedziałek 25 września 2023
Zaproszenie na Jarmark Świąteczny
Zaproszenie na Jarmark Świąteczny fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Zaproszenie na Jarmark Świąteczny

ART. SPONSOROWANY
W imieniu  Fundacji „Strefa Kobiet” oraz Regionalnego Kongresu Kobiet pod honorowym patronatem Posłanki na Sejm RP Pani Mirosławy Nykiel mamy przyjemność złożyć Państwu z okazji Świąt Bożego Narodzenia Najserdeczniejsze życzenia.

Dostrzegamy i cenimy Państwa ogromną wrażliwość społeczną i otwartość na potrzeby innych. Dzięki szczodrości naszych darczyńców możemy realizować nasze cele statuowe aktywnie pomagając w walce z trudną codziennością. Fundacja „Strefa Kobiet” oraz Regionalny Kongres Kobiet będzie ofiarował swoją pomoc świąteczną dla potrzebujących, w tym roku pomagamy prowadząc sprzedaż „pierników świątecznych” na Starówce w Bielsku-Białej na organizowanym corocznie Jarmarku Świątecznym dla Domu Dziecka w Bielsku-Białej.
Serdecznie zapraszamy do Bielska na Jarmark Świąteczny który odbędzie się 16-18 grudnia 2022 r. Zapraszamy do skosztowania i zakupu  naszych „pierników”, a tym samym do wsparcia naszej akcji. Dziękujemy za wsparcie finansowe, rzeczowe oraz zaangażowanie i wszelką pomoc.
Agnieszka Nowak
Prezes Fundacji „Strefa Kobiet”

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama