, piątek 19 sierpnia 2022
W Goleszowie zamknięto place zabaw
Mimo wielu wprowadzonych przez Rząd ograniczeń, place zabaw i siłownie nadal kuszą, i często można spotkać tam grupy bawiących się dzieci i rodziców.  fot: pixabay.plDodaj do Facebook

W Goleszowie zamknięto place zabaw

UM
Urząd Gminy w Goleszowie zdecydował o zamknięciu do odwołania wszystkich ogrodzonych placów zabaw, siłowni oraz boisk. Wszystko w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania koronawirusa SARS-CoV-2.

Mimo wielu wprowadzonych przez Rząd ograniczeń, place zabaw i siłownie nadal kuszą, i często można spotkać tam grupy bawiących się dzieci i rodziców. Wiele miast już pozamykało place zabaw, siłownie oraz boiska. Za wejście na teren placu zabaw grożą mandaty karne.

Takie decyzje podejmują włodarze każdej gminy. To od nich zależy czy takie miejsca pozostają niedostępne.

- W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo postanowiłam podjąć decyzję w sprawie zakazu korzystania z placów zabaw i siłowni plenerowych zlokalizowanych na terenie Gminy Goleszów. Zakaz ma związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV02 oraz nowymi ograniczeniami wprowadzonymi przez nasz rząd. Zakaz obowiązywać będzie od czwartku, 26 marca do odwołania. Mam nadzieję, iż moja decyzja spotka się ze zrozumieniem, a wprowadzone ograniczenie będzie przez Państwa respektowane. Odpowiednie służby zadbają o odpowiednie oznaczenie i odgrodzenie takich miejsc- podkreśla wójt Sylwia Cieślar.

Pamiętajmy, jednak że jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie. Mając na uwadze troskę o naszych najbliższych, w tym ukochanych dziadków, z którymi dzieci mają kontakt, zmniejszajmy maksymalnie ryzyko rozprzestrzenia się wirusa.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama