, wtorek 23 lipca 2024
Starosta odwołał pogotowie przeciwpowodziowe
Mimo odwołania pogotowia przeciwpowodziowego, a wcześniej alarmu przeciwpowodziowego nadal wstrzymany jest ruch drogowy na moście w Skoczowie.  fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Starosta odwołał pogotowie przeciwpowodziowe

W poniedziałek 19 maja o godz. 8.00 w życie weszło zarządzenie starosty powiatu cieszyńskiego na mocy którego odwołane zostało pogotowie przeciwpowodziowe na terenie miast i gmin powiatu.

Decyzja o odwołaniu pogotowia przeciwpowodziowego wynika z obserwowanego od soboty systematycznego zaniku opadów deszczu oraz obniżania się stanu wód w rzekach powiatu cieszyńskiego.

Mimo odwołania pogotowia przeciwpowodziowego, a wcześniej alarmu przeciwpowodziowego nadal wstrzymany jest ruch drogowy na moście w Skoczowie. W weekend most otwarto wyłącznie dla ruchu pieszego. Objazd dla zamkniętego mostu na Wiśle wyznaczony jest drogą szybkiego ruchu S1 od drogą krajową nr 81.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Objazd wyznaczony" tyle że na papierze/w Starostwie chyba/ ze świecą szukać przyjezdnym od Katowic i |Cieszyna, gdzie , któredy maja się dostać na drugi brzeg? Brak po prostu znaku " objazd" ze strzałką w odpowiednim kierunku, od piątku od zamkniecia już trochę mineło, ale znaku brak nadal ......

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama