, niedziela 14 lipca 2024
Solidność, bezpieczeństwo, terminowość
Solidność, bezpieczeństwo, terminowość fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Solidność, bezpieczeństwo, terminowość

ART. SPONSOROWANY
O tym, jak ważny jest dobrze skonstruowany i zamontowany dach nikogo nie trzeba przekonywać. To jedna z kluczowych inwestycji zarówno w domu prywatnym, jak i w obiektach użyteczności publicznej czy budynkach gospodarczych. Aby zyskać pewność bezpieczeństwa, niezawodności oraz jak najlepszej konstrukcji dostosowanej do potrzeb użytkowania, warto skorzystać z usług Cieszyńskiego Centrum Dachowego.

Cieszyńskie Centrum Dachowe to już rozpoznawalna marka w regionie Śląska Cieszyńskiego a także poza nim. Firma, choć powstała dokładnie 10 lat temu, i szczyci się tym, że jest przedsiębiorstwem rodzinnym z dużymi tradycjami, ma bardzo bogate doświadczenie w realizacji rozmaitych zleceń i zadań, także poza granicami, m.in. w Niemczech oraz Republice Czeskiej. Firmę od początku tworzą biegli w swoim rzemiośle mistrzowie dekarstwa i blacharstwa.

Specjalnością firmy jest przygotowanie oraz montaż pokryć dachowych, ale rzecz jasna się do niego nie ogranicza. Centrum stawia na kompleksowe realizacje, od pierwszego pomysłu, poprzez świadomy wybór konstrukcji, jej przygotowanie i instalowanie. Cieszyńskie Centrum Dachowe od początku współpracuje z cenionymi firmami dekarskimi w województwie śląskim, a zarazem stosuje w swoich realizacjach produkty światowych liderów w produkcji pokryć dachowych. Wśród producentów, z którymi współpracuje Cieszyńskie Centrum Dachowe, znajdziemy m.in. Bratex, Brass, Elrus, Creaton, Tondach. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie CCD cechuje wysoką jakość, trwałość oraz różnorodność wzorów i kolorów. Ponadto Centrum należy do grupy zakupowej Dach Holding, dzięki czemu oferuje swoim klientom wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferta marki jest bardzo wszechstronna, znajdują się w niej zarówno kompleksowa budowa dachów, układanie blachodachówki, blachy trapezowej, dachówki ceramicznej oraz gontopodobnej, papy termozgrzewalnej, montaż rynien jak i remonty dachów z wymianą pokrycia dachowego, naprawa i wymiana więźby, malowanie dachów czy termoizolacja. Cieszyńskie Centrum Dachowe zajmuje się również obróbkami blacharskimi, związanymi z wykonywaniem i montażem podbitki stalowej oraz systemów orynnowania.

W ofercie Cieszyńskiego Centrum Dachowego znajdują się także ogrodzenia Hanbud w różnych odmianach – metalowe, palisadowe i żaluzjowe. Wszystkie produkty wykazują się dużą odpornością na działania czynników atmosferycznych, co w dzisiejszych czasach odgrywa bardzo ważną rolę. Ogrodzenia charakteryzuje też duży walor estetyczny.

Siłą Cieszyńskiego Centrum Dachowego są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz otwartość na wyzwania. Dlatego od samego początku firma stawia na indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań. Specjaliści z CCD ze swoimi zleceniodawcami są od pierwszego spotkania po finalne efekty zamówienia. Przedstawiciele firmy wykonują pomiary, doradzają w wyborze najlepszych materiałów oraz tworzą najlepszy schemat realizacyjny. Korzystając z usług Cieszyńskiego Centrum Dachowego możemy być pewni, że nasze potrzeby zostaną zrealizowany przy pomocy sprawdzonych i funkcjonalnych technologii oraz dobrej jakości materiałów. Od początku firma przekonuje, że dach to kluczowy element każdego obiektu architektonicznego, czy jest to dom prywatny, siedziba firmy czy szkoła, dlatego zawsze musi zostać przygotowany z najwyższą starannością.

CIESZYŃSKIE CENTRUM DACHOWE

ul. Stawowa 101A, 43-400 Cieszyn

pon-pt: 7.00 – 16.00
sob: 8.00 – 12.00

Tel: +48 518 674 274
biuro.ccd@gmail.com

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama