, niedziela 23 czerwca 2024
Ruszyła rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Do rejestrowania się w bazie wolontariuszy zachęca także Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. fot: fb/Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyDodaj do Facebook

Ruszyła rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

REDAKCJA
30. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Finał charytatywnej akcji, której wolontariusze zbierać będą środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci zaplanowany został na 30 stycznia 2022 roku. Od 9 listopada możliwa jest rejestracja osób chętnych do kwestowania na rzecz WOŚP. Do rejestrowania się w bazie wolontariuszy zachęca także Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na ten moment rejestracja wolontariuszy odbywa się poprzez stronę internetową iwolontariusz.wosp.org.pl, gdzie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Po wysłaniu zgłoszenia wybrany przez wolontariusza sztab skontaktuje się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. Osoby nieletnie, które chcą zostać wolontariuszem, powinny zgłosić się do sztabu z opiekunem prawnym. W tym przypadku możliwa jest także rejestracja on-line, z tym wyjątkiem iż to opiekun prawny musi założyć konto na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oprócz stacjonarnego zbiegania pieniędzy do tekturowej puszki, w dniu finału, można także założyć eSkarbonkę, by kwestować online. Kwestować mogą także przedsiębiorcy, którzy w dniu finału chcieliby, aby w ich lokalu znalazła się puszka lub poprzez zbiórkę internetową. Analogicznie jak w przypadku wolontariuszy, w tym przypadku również wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej iwolontariusz.wosp.org.pl.

Podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano 210 813 830,10 zł, a więc o ponad 20 mln zł więcej niż podczas 28. finału. Środki te przekazane zostały na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy. Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołożył do tego wyniku 102 460,46 zł.

AKTUALIZACJA dotycząca rejestracji stacjonarnej

Ważna informacja dla osób chętnych do kwestowania na rzecz WOŚP z Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W środę w godzinach od 16:00 do 20:00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy" prowadzona będzie rejestracja wolontariuszy, która dotychczas odbywała się wyłącznie on-line.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama