, poniedziałek 15 lipca 2024
Recepta na nadmiar słońca - w Twoim domu i firmie
Recepta na nadmiar słońca fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Recepta na nadmiar słońca - w Twoim domu i firmie

ART. SPONSOROWANY
Po długiej zimie z niecierpliwością czekamy na wiosenne, a później letnie słońce. Chyba każdy lubi odpoczynek na tarasie z dala od zgiełku i natłoku obowiązków. Jednak po kilku dniach mocnego prażenia słońca potrzeba nam oddechu i cienia. Klimat w naszym kraju zmienia się i coraz częściej doświadczamy upalnego lata. By się przed tym chronić warto już teraz pomyśleć o markizach, roletach czy pergolach.

Długo przygotowywałeś prezentację przed nowym klientem. Za-leży ci na tym kontrakcie. Otwiera przed Tobą i firmą, nowe możliwości. Dalszy rozwój, inwestycje, wymarzone wakacje dla Twojej rodziny. Masz to wszystko przed oczami gdy rozkładasz rzutnik, ale trudno to zrobić gdy przez szklane ściany biurowca do środka w popołudniowej porze, sączy się nieprzerwanie pomarańczowe światło zachodzącego słońca. Przegrywasz, a inwestor wybiera konkurencyjną firmę.

Po latach szkoleń pod okiem mistrzów kuchni, podjąłeś ten waż-ny krok. Znalazłeś ciekawe miejsce w dogodnej odległości od centrum. Udało się dostać kredyt by rozkręcić biznes. Restauracja jest ulokowana po zachodniej stronie rzeki z pięknym widokiem na malownicze molo. Śnieżnobiałe obrusy, piękny dębowy bar połyskujący w promieniach zachodzącego słońca zachęcają by usiąść i mile spędzić czas. Tak też się dzieje. Goście są zadowoleni, ale przechadzając się między nimi dostrzegasz jedną skazę na Twoim wymarzonym projekcie – niemal każdy mruży oczy gdy chcę spojrzeć na rozmówce po drugiej stornie stołu. Niektórzy zasłaniają oczy dłońmi, inni posiłkują się menu.

Masz już dość latających owadów po Twoim domu i nieproszonych gości jak pająki czy robaki. Dzieci reagują krzykiem, a komary nie dają spać. Zaczynasz marzyć o zimie i spokojnym śnie, a przed Toba jeszcze długie lato i ciepła jesień. Jak to przetrwać? Może warto zainwestować w moskitiery i nadal cieszyć się latem.

Niemal każdy problem można rozwiązać. Można również skutecznie bronić się przed namiarem światła słonecznego gdy niekoniecznie chcemy oddawać się błogiemu relaksowi na naszym tarasie. Idealnym rozwiązaniem dla opisanych powyżej sytuacji oraz dla każdej innej, będzie zastosowanie rozwiązań oferowanych przez firmę Soley z Bielska-Białej.

Rozwiązania dla każdego

Niektórzy twierdzą, że nie ma rozwiązań uniwersalnych i nie można być specjalistą w szerokim zakresie. Te osoby z pewnością nie mają tak bogatego doświadczenia i długiej listy zadowolonych klientów jak firma Soley. Katalog firmy to rozbudowana oferta markiz, rolet, plisów, moskitier, kurtyn, żaluzji, drzwi, bram garażowych, szlabanów i wiele więcej.

Doświadczenie, które procentuje

Ponad 30 – letnia obecność na rynku sprawia, że kadra firmy So-ley miała i ma ciągłą styczność z wyzwaniem polegającym na skutecznym przysłanianiu lub zamykaniu wszelkich otworów budowlanych. Firma podejmie każde wyzwanie i dobierze optymalne rozwiązanie dla każdego klienta. Do tej pomory specjaliście z firmy Soley, poma-gali nie tylko osobom prywatnym, ale również wielu organizacjom takim jak urzędy, banki, firmy transportowe i telekomunikacyjne.

Od początku do końca

Korzystając z usług firmy Soley, masz pewność, że pracownicy przyjmujący Twoje zgłoszenie zadbają o to, by sprawnie przeprowadzić Ciebie przez cały proces wyboru, pomiaru i montażu rozwiązania spełniającego Twoje oczekiwania. Dodatkowo na każdym etapie możesz liczyć na fachową pomoc, doradztwo i elastyczność w kwestii finalizacji Twojego zamówienia.

Zależy ci na bezpieczeństwie i solidnej barierze przeciw promieniom słońca? Zapytaj o rolety zewnętrzne, które zabezpieczą Ciebie, Twoich bliskich i Twoje mienie oraz skutecznie zahamują na-pływ światła do wnętrza.

Jeśli w swojej lokalizacji posiadasz duże, nietypowe okna i zależy
Ci na ograniczeniu przepływu światła – firma Soley przygotuje ofertę na plisy, dopasowaną do Twoich potrzeb. W ofercie Soley znajdziesz równie szeroką ofertę bram garażowych, kurtyn i krat.

Jeśli więc szukasz rozwiązań dla swojego domu, biura, hali fabrycznej czy warsztatu samochodowego poznaj ofertę Soley.

Wejdź na http://www.soley-bielsko.pl/
Odwiedź siedzibę firmy - Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe SOLEY Adam Czaderna
43-300 Bielsko-Biała, ul. Pisarska 20.
Zadzwoń pod nr 33 812 67 03 lub 602 491 501. Napisz na biuro@soley-bielsko.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama