, wtorek 21 marca 2023
Pielęgniarki i położna z Wisły apelują do mieszkańców
Pielęgniarki zalecają pacjentom dokładne czytanie deklaracji otrzymywanych do podpisu. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Pielęgniarki i położna z Wisły apelują do mieszkańców

SM/WISLA.PL
Trzy pielęgniarki środowiskowe oraz położna z Wisły apelują do mieszkańców by dokładnie czytali deklaracje podpisywane w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. - Niepokoją nas sygnały dochodzące od pacjentów, że w raz z podpisywaniem nowych deklaracji, nieświadomie, a często z naruszeniem prawa, podpisywane są deklaracje zmiany opieki pielęgniarskiej i położniczej - piszą.

Na terenie Wisły działają obecnie trzy niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej. W związku z tym wielu mieszkańców decyduje się na zmianę swojego lekarza rodzinnego, a tym samym także przychodni. Jak wyjaśniają na stronie internetowej miasta zmiana lekarza rodzinnego, jak i samej przychodni, nie mus być połączona ze zmianą dotychczasowej opieki pielęgniarskiej i położniczej.

- Jeśli są Państwo zadowoleni z usług dotychczasowo pełnionych przez Państwa pielęgniarki środowiskowe i położne środowiskowe, z którymi macie podpisane deklaracje, nie ma potrzeby podpisywania nowej deklaracji - tłumaczą.

Pielęgniarki zalecają pacjentom dokładne czytanie deklaracji otrzymywanych do podpisu. - Nikt nie może manipulować Państwem wmawiając, że bez podpisu danej deklaracji, nie zostaną Wam wykonane dodatkowe badania, typu np. EKG - kończą swój apel pielęgniarki.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Tak zaczeło się zle dziać P. "misiowej" co!!!! wiadomo kogo....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama