, wtorek 23 lipca 2024
Ostrzeżenie meteorologiczne: Burze oraz silny wiatr
Ostrzeżenie obowiązuje dzisiaj od godz. 7.00 do czwartku do godz. 7.30 na terenie całego województwa śląskiego.  fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Ostrzeżenie meteorologiczne: Burze oraz silny wiatr

SM
Przed burzami występującymi lokalnie z opadami gradu i deszczu oraz silnymi porywami wiatru ostrzega IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie. Ostrzeżenie obowiązuje dzisiaj od godz. 7.30 do czwartku do północy na terenie całego województwa śląskiego.

Jak informuje IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, pierwszego dnia prognozuje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą miejscami do 50 mm, a wiatr osiągnie w porywach 75 km/h, możliwy grad. Podobnie ma być ze środy na czwartek, kiedy to prognozuje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą miejscami do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 75 km/h. Lokalnie możliwe będą również opady gradu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama