, niedziela 4 grudnia 2022
Nabór ofert na stanowisko dyrektora Muzeum Śląska Cieszyńskiego
Zarząd Powiatu Cieszyńskiego zaprasza do składania ofert osoby zainteresowane objęciem funkcji dyrektora Muzeum. fot: Wikipedia.plDodaj do Facebook

Nabór ofert na stanowisko dyrektora Muzeum Śląska Cieszyńskiego

red.mat.pras.
W związku z planowanym odejściem na emeryturę obecnego dyrektora Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Mariana Dembinioka, Zarząd Powiatu Cieszyńskiego przeprowadza postępowanie kwalifikacyjne, w ramach którego zaprasza do składania ofert osoby zainteresowane objęciem funkcji dyrektora Muzeum.

Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Cieszynie i na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa przy ul. Bobreckiej 29 w Cieszynie.

Oferty należy składać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub kuriera, jak również osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Cieszynie (kancelaria ogólna) w zamkniętych kopertach zaadresowanych: Starostwo Powiatowe w Cieszynie, ul. Bobrecka 29, 43-400 Cieszyn w terminie do 9 lipca 2021 roku, do godz. 15:00 z dopiskiem na kopercie „Oferta kandydata na stanowisko dyrektora Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie”.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama