, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Cieszyn: Utrudnienia dla pieszych na ul. Głębokiej
Wykonawca robót (firma PSS Surowce Skalne) planuje od 27.01.2021 r. przystąpić do rozbiórki chodników ulicy Głębokiej na odcinku od ul. Zamkowej do ul. Menniczej. fot: UMDodaj do Facebook

Cieszyn: Utrudnienia dla pieszych na ul. Głębokiej

red.mat.pras.
Wykonawca robót (firma PSS Surowce Skalne) planuje od 27.01.2021 r. przystąpić do rozbiórki chodników ulicy Głębokiej na odcinku od ul. Zamkowej do ul. Menniczej.

Prace rozpoczną się od rozebrania fragmentu chodnika od północnej strony ulicy począwszy od skrzyżowania z ulicą Menniczą i będą odbywać się na małych odcinkach.

29 stycznia planowane jest wykonanie rozbiórki chodników po stronie południowej począwszy od budynku nr 45.

Przedsiębiorcy o planowanych pracach w rejonie ich lokalów będą informowani przez przedstawicieli firmy z 1-2 dniowym wyprzedzeniem. Ewentualne przestoje mogą wynikać ze względu na warunki pogodowe utrudniające wykonywanie prac.

W przypadku wystąpienia istotnych problemów znacząco utrudniających dostęp do lokalu lub budynku, można kontaktować się z przedstawicielem Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie (tel. 33 479 52 65) lub z kierownikiem budowy Tomaszem Jankowskim tel. 605 912 801.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama