, piątek 23 luty 2024
Cieszyn: Stelaki rozpoczynają sezon
Cieszyńscy motocykliści wspomogli również zeszłoroczną kwestę na rzecz hospicjum. fot. hospicjumotwartedrzwi.com Dodaj do Facebook

Cieszyn: Stelaki rozpoczynają sezon

JAKUB MARCJASZ
Już 25 kwietnia motocykliści z cieszyńskiego klubu "Stelaki" rozpoczną sezon 2011. Równocześnie będą promować akcję "Hospicjum to ciągle życie".
Członkowie klubu "Stelaki" spotkają się na cieszyńskim Rynku w poniedziałek, 25 kwietnia, o godz. 10.00. - Bardzo serdecznie zapraszamy chętnych motocyklistów na swych maszynach oraz wszystkich miłośników stalowych rumaków - mówi Dariusz Kupczok z klubu "Stelaki".

Będzie to jednak okazja nie tylko do towarzyskiego spotkania, ale też wsparcia szczytnej idei i zbiórki pieniędzy na rzecz Hospicjum "Otwarte drzwi".

- Kolejny sezon rozpoczynamy pod hasłem ''Hospicjum to ciągle życie'', gdzie wspieramy i apelujemy do wszystkich ludzi o ogromnych gorących sercach i dobrej woli o hojne wsparcie tej akcji, która pomaga w godnych warunkach, otoczeniu miłości i życzliwości ludzi spędzić ostatnie
chwile życia - dodaje Kupczok.

Po spotkaniu wyruszą tzw. "starą drogą" do Skoczowa, gdzie na miejscowym rynku o godzinie 12.30 spotkają się z przedstawicielkami Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych Triumf. O godz. 13.00 nad brzegiem Wisły odbędzie się uroczyste odesłanie zimy i kukły Marzanny do morza.

PISALIŚMY: W Wiśle skradziono quady, na znalazcę czeka nagroda
Komentarze: (15)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

"Sped 2011-04-13 20:03:58
to se dzwon ale uwazaj zeby cie do lasu nie wywiezli!!!"

ale często najzwyczajniej w świecie bandyci

jo nie lubiem motocykli bo jak jezdzom to potym kury nioski jajek nie znoszom, krowy mlyka nie dajom i starymu nie staje. Proszym was nie jezdzijcie za szybko. Dzienkujem Baba Ema

i znowu agresja w komentarzach przykro sie to czyta

syneczku, taki z ciebie "kibol" jak z twojej motorynki "motocykl" he he :) przejechac to sie mozesz jutro do swojej szkoly specjalki, do ktorej chodzisz :) Spadaj smrodzie

Tak, zastanowiłem się. Ludzie chcą odpocząć po 22:00 a nie słyszeć jak jakiś wieśniak przejeżdża z rykiem głównymi ulicami Cieszyna. Poprzedniego lata jeden taki o mało nie stracił równowagi przy 100/h i nie zjechał na chodnik. Nie piszę o wszystkich motocyklistach. W każdym razie tych, którym się wydaje, że dla każdego jest miły ryk ich silnika - będę dręczył telefonami na policje. Chcecie jeździć? To tor a nie centrum miasta.

a od razu go od wieśniaków wyzywają. Znam paru takich, którym przeszkadza "darcie gaźnika", może dla innych problemem są samochody? Zastanów się "Normalny" nim coś napiszesz, troszkę tolerancji dla innych!

Nie Stelaki a wieśniaki

kojub ONI tylko zazdroszczą

Przynajmniej mają jakąś pasje i nie mają czasu odpisywać na Wasze głupie komentarze. Destroyer ja jeżdżę na motorze i jestem kibolem przyjdź na mecz to się po tobie przejadę.

to se dzwon ale uwazaj zeby cie do lasu nie wywiezli!!!

To ci "dawcy narzadow" notorycznie łamiący przepisy ruchu drogowego, banda na motorach. Pełno takich na swiecie, handlują narkotykami, trudnia sie rozbojami, wymuszeniami i narkobiznesem. O prostytucji nawet nie wspomne bo to oczywiste. Strach ! Ładna mi "promocja". To ja juz Kiboli wole :)

warto dawać - jak chętni do tego są - AMERYKANIE !
Warto tego uczyć się nie tylko w kościele, ale na codzień.

Normalny to ty raczej nie jestes !

Dzwonię pierwszy na policję jak tylko pod moim domem jakiś wieśniak będzie darł gaźnik.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama