, niedziela 10 grudnia 2023
Budrim - Karolux Żaluzje Rolety Moskitiery Markizy Plisy
Budrim - Karolux Żaluzje Rolety Moskitiery Markizy Plisy fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Budrim - Karolux Żaluzje Rolety Moskitiery Markizy Plisy

ART. SPONSOROWANY
Nasza firma istnieje od 1990 roku. Zajmuje się zarówno produkcją, jak i sprzedażą, montażem i naprawą. Nasza specjalność to rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery, refleksole.

Posiadamy dużo rozwiązań o różnym poziomie zaciemnień zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych z bogatą gamą kolorystyczną. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie i elastyczność w branży, w której pracujemy. Posiadamy doskonałą bazę informacji, technologii i procedur jakości w systemach zaciemnień jak i samego montażu. Dzięki ciągłej zmianie wymagań klientów udało nam się rozszerzyć asortyment produktów i usług.

Stale poszukujemy nowych inspiracji i rozwiązań technicznych. Jesteśmy konsekwentni. Zawsze stawiamy na jakość. Działamy najczęściej na terenie: Ustroń, Wisła, Istebna, Jaworzynka, Koniaków, Cieszyn, Brenna, Skoczów oraz całego kraju.

Naszymi Klientami są osoby i firmy z Nowego Targu, Krakowa, Karpacza, Sosnowca, Warszawy, Katowic i wielu innych.Prowadzimy punkt mobilny - Kraków. Nasz przedstawiciel ma ze sobą wszystkie materiały - reklamówki i udzieli wyczerpującej informacji o roletach, plisach, moskitierach.

Moskitiery przeciwpyłkowe

Najnowszym produktem w naszej ofercie jest moskitiera przeciwpyłkowa. Najnowsza technologia pozwoliła nam stworzyć produkt , który z powodzeniem zapobiega przenikaniu pyłków traw, kwiatów i drzew do wnętrz naszych domów. Siatka przeciwpyłkowa POLL-TEX to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, która nie tylko chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Dla produktu Poll-tex -przeprowadzono badanie pod katem zdolności wychwytywania unoszących się w powietrzu pyłków traw, brzozy, pokrzywy i ambrozji. Poniższe wykresy przedstawiają skuteczność siatki Poll-tex w przenikaniu w/w pyłków do wewnątrz pomieszczeń. Filtr zapobiegł przedostaniu się do pomieszczenia dwóch z najczęstszych alergenów (brzoza i trawy) w 97% i w 100% pyłków pokrzywy i ambrozji. Reasumując przetestowany materiał tekstylny wykazuje bardzo wysoką skuteczność hamowania przenikania pyłków unoszących się w powietrzu. W związku z powyższymi danymi, materiał może być oferowany jako skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem alergenów unoszących się w powietrzu do wnętrza budynków.

BUDRIM KARO-LUX

USTROŃ
Ul. Błaszczyka 20
tel. 33 854 3729

budrim@op.pl
www.budrim-karolux.pl

Pomiar i wycena gratis pod warunkiem zakupu rolet podczas wizyty u klienta.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama