, sobota 25 maja 2024
AGROPUNKT - wszystko dla nowoczesnego rolnictwa
AGROPUNKT - wszystko dla nowoczesnego rolnictwa fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

AGROPUNKT - wszystko dla nowoczesnego rolnictwa

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Rolnictwo od wieków towarzyszy mieszkańcom Śląska Cieszyńskiego. I choć przez stulecia zmieniały się technologie upraw i hodowli, to wciąż niezmienna pozostawała relacja, jaką człowiek nawiązywał ze swoim ekosystemem, ziemią, roślinami i zwierzętami. 

Dziś, gdy rolnictwo w dużym stopniu jest zaawansowane technologicznie, bardzo ważne jest sprawne zaopatrzenie w surowce niezbędne w każdym gospodarstwie, zarówno pasze, jak i nawozy, materiał siewny, środki ochrony czy środki czystości. Działająca od niedawna w swojej nowej siedzibie w naszym regionie firma Agropunkt kompleksowo obsługuje rozmaite gospodarstwa, zarówno te duże, jak i te o mniejszej skali.

Jesteśmy dla Was

Znakiem rozpoznawczym marki Agropunkt jest otwartość na klienta. W specyficznej branży, jakim jest rolnictwo, czas odgrywa ogromną rolę, a każdy spędzony na załatwianiu bieżących spraw dzień pozbawia rolnika możliwości pełnej kontroli nad gospodarstwem. Aby temu zaradzić wprowadziliśmy usługę polegającą na bardzo indywidualnym podejściu do każdego zlecenia i formy współpracy. Nasi przedstawiciele i konsultanci na życzenie klienta odwiedzają gospodarstwo i przyjmują zamówienie, oczywiście w razie potrzeby służą pomocą w wyborze najlepszych dla niego produktów. Po złożeniu zamówienia marka Agropunkt dostarcza bezpośrednio po wskazany adres wszystkie elementy zamówienia, klientowi odpada więc konieczność borykania się z własnym transportem.

Obsługujemy kompleksowo

Jesteśmy gotowi na współpracę z gospodarstwami rolnymi różnej wielkości, naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa rolnicze, jak i przedsięwzięcia nieco mniejsze. Naszą ofertę konstruujemy tak, aby odpowiadała na różne potrzeby naszych klientów, a na co dzień naszymi partnerami są najlepsi producenci zarówno krajowi, jak i zagraniczni, a wśród nich m.in. Ekoplon, Yara, Adob, Sano, De Heus, Monsanto, Du Pont, Bayer, Syngenta, Ciech czy Grupa Azoty.
Atutem naszej firmy jest bardzo dobrze rozwinięta sieć dystrybucji, dzięki czemu gwarantujemy terminowe dostawy zamówionych produktów wszystkich współpracujących z nami marek.
Naszym klientom zapewniamy wszechstronne usługi zaopatrzeniowe:

  • produkty służące do żywienia zwierząt hodowlanych (trzoda chlewna, bydło, drób),
  • środki ochrony roślin,
  • materiał siewny (zboża, kukurydza, rzepak, ziemniaki, buraki cukrowe),
  • nawozy (dolistne oraz sztuczne).

Zapraszamy na wizytę

W zeszłym roku oddaliśmy do użytku naszą kolejną siedzibę, tym razem w Starej Wsi na Śląsku Cieszyńskim, by być jeszcze bliżej rolników z tego ważnego regionu. Również u nas na miejscu istnieje możliwość zawiązania współpracy, złożenia zamówień a także doradztwa i konsultacji. W naszej nowej siedzibie uruchomiliśmy halę sprzedażową, w której klienci mogą zaopatrzyć się nie tylko w produkty przeznaczone stricte dla rolnictwa, ale również niezbędne w każdym gospodarstwie środki czystości, proszki do prania, kombinezony i wiele istotnych w gospodarstwie akcesoriów.

Kontakt

AGROPUNKT STARA WIEŚ
Stara Wieś, ul. Dolna 11
43-330 Wilamowice
tel.: +48 33 845 75 82
biuro@agropunkt.eu
www.agropunkt.eu

Przedstawiciele

Artur Wilczek
artur_agropunkt@icloud.com
+48 512 755 648
Paweł Rom
pawel.agropunkt@gmail.com
+48 661 608 40

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama