, sobota 20 sierpnia 2022
Harcerskie Wakacje - To jest to!Dodaj do Facebook

Harcerskie Wakacje - To jest to!

Hufiec Ziemi Cieszyńskiej
Aktywne wakacje w gronie uśmiechniętych przyjaciół to na pewno to, o czym marzy każde dziecko! Komenda Hufca ZHP Ziemi Cieszyńskiej, jak co roku oferuje dzieciom i młodzieży niezapomnianą harcerską przygodę podczas wakacji.

Drogomyśl

Najmłodsze dzieci w wieku od 7-10 lat zachęcamy do wzięcia udziału w kolonii, która odbędzie się w dniach od 4-13.07.2012 r. w Drogomyślu. Dzieci będą miały okazję przenieść się do niezwykłego miejsca – Farmy babci Mani, gdzie przeżyją prawdziwie farmerską przygodę. Nie zabraknie również ognisk, zajęć sportowych czy kulturalnych dostosowanych do wieku i zainteresowań uczestników. W programie przewidziana jest także atrakcyjna jednodniowa wycieczka.

Pogorzelica

Dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat zapraszamy na harcerski obóz w Pogorzelicy - nadmorskim kurorcie położonym na Wybrzeżu Rewalskim. Odbędzie się on w dniach od 4-19.08.2012 r. Uczestników poza morskimi kąpielami czekają turnieje sportowe, gry terenowe, tradycyjne podchody oraz rozwijające zajęcia kulturalne, festiwale piosenki oraz zajęcia artystyczno - manualne. A ponadto, wycieczki, obozowe ogniska, dyskoteki czy kluby zainteresowań.

Chcesz wiedzieć jak bawiliśmy się rok temu? Szukasz szczegółów? Zapraszamy na stronę: www.cieszyn.zhp.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama