, czwartek 18 kwietnia 2024
Wisła zainauguruje PŚ w skokach
Wisła już w zeszłym sezonie miała okazję gościć najlepszych zawodników przez cały weekend jednak tym razem będzie to coś wyjątkowego. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Wisła zainauguruje PŚ w skokach

KT
Dobrą wiadomość przywiózł prezes PZN-u Apoloniusz Tajner oraz dyrektor PZN-u ds. skoków oraz kombinacji Adam Małysz z konferencji na Słowenii, na której ostatecznie ustalony został kalendarz Pucharu Świata na sezon 2017/2018. Wisła przez cały weekend będzie gościć najlepszych skoczków z całego świata na pierwszych zawodach w sezonie. 18 listopada odbędzie się konkurs drużynowy, a dzień później zawodnicy będą rywalizować indywidualnie.

Wcześniejszy nieoficjalny kalendarz PŚ został ustalony na konferecji w Zurychu, gdzie nasz kraj reprezentował Tajner i wiceprezes Wąsowicz. Wtedy Wisła miała tylko jeden konkurs na 25 stycznia przed weekendem w Zakopanem. Jednak na ostateczną konferencję zabrane zostały rządowe gwarancje, które mówią o tym, że Wisła do października będzie miała lodowe tory, chodnik prowadzący do obiektu oraz na wiosnę 2018 roku siatkę osłaniającą skocznię od wiatru.

Wisła już w zeszłym sezonie miała okazję gościć najlepszych zawodników przez cały weekend jednak tym razem będzie to coś wyjątkowego. Cieszą się z tego pewnie również nasi zawodnicy, którzy rozpoczną sezon na dobrze im znanej skoczni.

Przypomnijmy, że 15 i 16 lipca Wisła zainauguruje również Letnie Grand Prix, a zaraz po nim rozpoczną się przygotowania do sezonu zimowego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama