, niedziela 14 sierpnia 2022
W Dzięgielowie rywalizowali o puchar Jerzego
Zawodnicy chwalili profesjonalizm przygotowania pięciokilometrowej trasy oraz jej widokowy charakter. Organizatorzy "przetarli" szlak (dosłownie i w przenośni) dzięki czemu kolejne edycje będą jeszcze bardziej dopracowane. fot: Przemysław Sikora/nasportowo.dziegielow.org.plDodaj do Facebook

W Dzięgielowie rywalizowali o puchar Jerzego

AK
W Dzięgielowie rywalizowali o puchar Jerzego

Można sprawdzić swoje możliwości na malowniczych, profesjonalnie przygotowanych trasach biegowych poprowadzonych zboczami wzniesienia Mołczyn.fot. Przemysław Sikora


W Dzięgielowie rywalizowali o puchar Jerzego

Zawodnicy chwalili profesjonalizm przygotowania pięciokilometrowej trasy oraz jej widokowy charakter. fot. Przemysław Sikora


W Dzięgielowie rywalizowali o puchar Jerzego

WYNIKI - kobiety


W Dzięgielowie rywalizowali o puchar Jerzego

WYNIKI - mężczyźni

W sobotę, 26 stycznia, w Dzięgielowie odbyły się I Biegi Narciarskie o Puchar Jerzego. Wymarzone warunki, czyli mróz i duża ilość śniegu sprawiły, że zawody zostały rozegrane w bajkowej scenerii. Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali: Marcelina Wojtyła i Jan Łacek.

W imprezie udział wzięło pięć kobiet i siedemnastu mężczyzn. - Optymalna frekwencja, jak na pierwszą edycję, pomogła uniknąć błędów organizacyjnych. Zawody można zaliczyć do udanych. Założone cele zostały osiągnięte - informuje Eryk Stępień, współorganizator zawodów i dodaje, że cieszy go fakt, że uczestnicy odkryli nowe, ciekawe miejsce do biegania na nartach, a w świat poszła informacja, że również w Dzięgielowie można pobiegać na trasach przygotowanych pod biegówki.

Zawodnicy chwalili profesjonalizm przygotowania pięciokilometrowej trasy oraz jej widokowy charakter. Organizatorzy "przetarli" szlak (dosłownie i w przenośni), dzięki czemu kolejne edycje będą jeszcze bardziej dopracowane.

Więcej informacji o zawodach na stronie.

Przypominamy, że wybierając się na biegówki, samochód można zostawić na parkingu powyżej sklepu narciarskiego. Z parkingu powyżej sklepu do pasieki na Mołczynie można dostać się przygotowanym przez ratrak podejściem. Opisywane obiekty oraz trasy są zaznaczone na poniższej mapce. Swoje możliwości można sprawdzić na malowniczych, profesjonalnie przygotowanych trasach biegowych poprowadzonych zboczami wzniesienia Mołczyn.


Pokaż Trasy biegowe w Dzięgielowie na większej mapie

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a w Mistrzostwach Ustronia rozegranych w niedzielę, 27 stycznia wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek. Dlaczego o tym nie napiszecie?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama