, sobota 13 sierpnia 2022
Sukces mieszkanki Lesznej Górnej
Czternastoletnia zawodniczka karierę sportową rozpoczynała w LKS „Lesznianka” w Lesznej Górnej. fot: UG GoleszówDodaj do Facebook

Sukces mieszkanki Lesznej Górnej

red./mat.pras.
Mieszkanka Lesznej Górnej (gm. Goleszów), Ilona Sztwiertnia zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów w Tenisie Stołowym w Ostrawie.

Co prawda, Ilonie nie udało się wywalczyć miejsc medalowych w singlu i mikście, jednak w grze podwójnej z Anną Wróbel z Gdańska pokazała, co potrafi, sięgając po brąz. W drodze na podium kadetki pokonały tenisistki ze Słowacji, Portugalii, Czech i Hiszpanii.

Ponadto, Ilona zdobyła 5 miejsce w turnieju drużynowym.

Czternastoletnia zawodniczka karierę sportową rozpoczynała w LKS „Lesznianka” w Lesznej Górnej, a obecnie broni barw KS „Bronowianka” Kraków.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama