, niedziela 26 maja 2024
Sport na weekend... 8. Cieszyński Fortuna Bieg
Cieszyśnki Fortuna Bieg  fot: www.fortuna.bieguliczny.plDodaj do Facebook

Sport na weekend... 8. Cieszyński Fortuna Bieg

W niedzielę 24 kwietnia Cieszyn będzie gościł miłośników biegania z różnych zakątków Polski i świata.


23 kwietnia

Rozpocznij weekend z parkrun Cieszyn!

Parkrun to świetny sposób na aktywne rozpoczęcie weekendu. Biegi parkrun, które wszędzie rozpoczynają się o godzinie 9.00 pozwalają na poranne pokonanie 5km i powrót do domu przed 11.00 zostawiając cały weekend wciąż przed uczestnikami. Zachęcamy do udziału w parkrun i przyłączenia się do społeczności parkrun. Prosimy o wcześniejsze dokonanie rejestracji pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukowanie nadanego kodu i przyniesienie go ze sobą na bieg. Więcej informacji nt. parkrun Cieszyn dostępnych jest na stronie www.parkrun.pl/cieszyn.

II Wiosenny Turniej Skoczowa w Bowlingu

W sobotę 23 kwietnia na Krytej Pływalni Delfin w Skoczowie odbędą się zawody w bowlingu. Rozpoczęcie turnieju godz. 10.00. Regulamin i formularz zgłoszeń dostępny na www. basendelfin.pl. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Sportowy weekend w Ustroniu

23 i 24 kwietnia przy Bulwarach nad Wisłą w Ustroniu można przyłączyć się do narciarskiego i kolarskiego treningu z mistrzami.
23 kwietnia razem z Ustrońską Szkołą Narciarstwa Biegowego trening narciarski poprowadzą eksperci – trenerzy Kadry Narodowej, wielokrotni Mistrzowie Polski. Będą to zajęcia imitacyjne z kijami, zajęcia z taśmami treningowymi, zajęcia na nartorolkach.
24 kwietnia Ustrońska Szkoła MTB, JBG2 PROFESIONAL MTB TEAM, BATEK LIFE wraz z Wicemistrzami Świata, wielokrotnymi Mistrzami Polski i najlepszymi polskimi kolarzami MTB zaprasza na trening kolarski.

Zumba Fitness Maraton

Wszystkich miłośników zumby zaprasza Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu w sobotę w godz. od 16.00 do 18.00 na maraton zumby. Gość specjalny: Anna Hemmerling.

24 kwietnia

Cieszyński Fortuna Bieg

W niedzielę 24 kwietnia Cieszyn będzie gościł miłośników biegania z różnych zakątków Polski i świata. Wszystko za sprawą 8 edycji cieszyńskiego biegu. Tak jak w ubiegłym roku bieg młodzieżowy w kategoriach chłopców i dziewcząt zostanie rozegrany bezpośrednio przed biegiem głównym. Młodzież i dzieci będą ścigać się na dystansie 2 kilometrów, natomiast startujący w biegu głównym będą mieli do pokonania dwie 5 kilometrowe pętle.
Do biegu zgłosić można się za pośrednictwem portalu internetowego Datasport dostępnego pod adresem: www.datasport.pl oraz za pośrednictwem stron: www.maratonypolskie.pl lub www.fortuna.bieguliczny.pl. Osoby które nie zdążą zgłosić się internetowo do biegu głównego będą miały jeszcze szansę zgłosić się w dniu biegu w biurze zawodów. Bieg zaliczany jest do Pucharu Beskidów w biegach ulicznych razem z Półmaratonem Żywieckim i Biegiem Fiata.
Więcej informacji, w tym regulaminy oraz odnośniki do systemu zgłoszeń, dostępne są na oficjalnej stronie biegu pod adresem www.fortuna.bieguliczny.pl oraz na Facebook: Cieszyński Fortuna Bieg.

Dzień Gwarka

Turystyczny Klub Kolarski „Ondraszek” zaprasza na wycieczkę rowerową wzdłuż Olzy. Zbiórka o godz. 9.30 na cieszyńskim Rynku. Trasa (ok. 40 km): Hotel Prstna - posiłek, Skrbeńsko i okolice, powrót przez Marklowice - Zebrzydowice - Kończyce Małe. Przypominamy o zabraniu kurtek przeciwdeszczowych, oraz około 200 koron czeskich.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama