, niedziela 14 sierpnia 2022
Ruszył sezon w Ośrodku Sportów Wodnych w Zebrzydowicach
Nad bezpieczeństwem kapiących się czuwa wykwalifikowana kadra ratowników, wyposażona w odpowiedni sprzęt do ratownictwa wodnego. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Ruszył sezon w Ośrodku Sportów Wodnych w Zebrzydowicach

AK, mat. pras.
Ruszył sezon w Ośrodku Sportów Wodnych w Zebrzydowicach

W lipcu i sierpniu kąpielisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 18.00. fot. mat. pras.

Wczoraj ruszył sezon w Ośrodku Sportów Wodnych w Zebrzydowicach, a w Kończycach Małych na przyzamkowych stawie można popływać kajakami i rowerkami wodnymi.

Korzystanie z basenów jest darmowe. - Drobna opłata jest jedynie za wypożyczenie sprzętu do pływania, nie są to jednak wygórowane kwoty - mówi Małgorzata Guz z zebrzydowickiego GOK-u. - Zapraszamy także na nasze boiska do siatkówki plażowej, zarówno w Zebrzydowicach przy Amfiteatrze jak i w Kończycach Małych przy Zamku - dodaje. W Kończycach Małych czynny jest także kort do tenisa ziemnego. Prócz wodnych i sportowych atrakcji nie zapomniano o internautach, którzy darmowo mogą skorzystać z publicznych punktów dostępu do sieci i o kierowcach, którzy mogą tu zaparkować bezpłatnie.

W lipcu i sierpniu kąpielisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 18.00, a w sobotę i niedzielę od 12.00 do 20.00. Przystań kajakowa w Kończycach Małych czynna będzie w soboty oraz w niedziele od godz. 13.00 do 18.00. Boisko do siatkówki plażowej w lipcu i sierpniu, od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 20.00, a kort tenisowy od 14.00 do 20.00. W soboty i niedziele boisko do siatkówki oraz korty od godz. 13.00 do 18.00.

Rezerwacji boisk można dokonać na stronie.

Nad bezpieczeństwem kapiących się czuwa wykwalifikowana kadra ratowników, wyposażona w odpowiedni sprzęt do ratownictwa wodnego. - Jesteśmy tutaj po to, aby Ci, którzy korzystają ze sprzętu wodnego, czy kąpieli w naszym basenie czuli się bezpiecznie - mówi Piotr Piłkowski, szef ratowników. - Mamy jednak nadzieję, że nasze umiejętności nie będą musiały być w tym sezonie wykorzystywane - dodaje i apeluje - Pamiętajmy także o odpowiednim zachowaniu nad wodą. Nie wskakujmy do wody rozgrzani, nie przeceniajmy swoich umiejętności i nie wchodźmy do wody pod wpływem alkoholu. Aby wakacje były dla nas udane i były dla nas bezpieczne, w głównej mierze zależy od nas samych.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Fajny obiekt, dobre parkingi, a w zamku całkiem przyzwoita restauracja i ogródek. Brawo dla Wójta Zebrzydowic!

Ładnie ,jest jednak małe ale godziny otwarcia chyba mocno przesadzone,o 18 t0 fajna pora popływać jak i pojeździć rowerkiem.
Pytanie do włodarzy czy w tym roku rowerki będą czyste i nie przeciekające???

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama