, czwartek 6 października 2022
Rusza sprzedaż biletów na FIS Grand Prix w Wiśle
Najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie pojawią się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince w dniach 1-3 sierpnia. fot: Alicja Kosman/pzn.plDodaj do Facebook

Rusza sprzedaż biletów na FIS Grand Prix w Wiśle

JM, PZN.PL
Rusza sprzedaż biletów na FIS Grand Prix w Wiśle

Rozkład sektorów na skoczni w Wiśle-Malince. fot. pzn.pl

Już w najbliższy piątek 17 maja wystartuje sprzedaż biletów na zawody FIS Grand Prix w Skokach Narciarskich Wisła 2013. Organizatorzy przygotowali po sześć tysięcy wejściówek na każdy konkurs - poinformował na swoich stronach internetowych Polski Związek Narciarski.

Najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie, w tym oczywiście liczna reprezentacja Polski z mistrzem świata Kamilem Stochem na czele, pojawią się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince w dniach 1-3 sierpnia. W piątek 2 sierpnia rozegrany zostanie konkurs drużynowy, natomiast dzień później - konkurs indywidualny (oba wieczorem). Zawody poprzedzą czwartkowe (1 sierpnia) treningi i kwalifikacje.

Sprzedaż biletów przez internet prowadzi portal www.kupbilet.pl. Bilety można będzie także kupić bezpośrednio w punktach sprzedaży w centrum Wisły: w sklepie "Wiślaczek" obok budynku Poczty (Plac Hoffa 2, tel. kontaktowy: 502 205 443) oraz w dniu zawodów przed wejściem na skocznię. Bilety na kwalifikacje będą sprzedawane pod skocznią w dniu treningów i kwalifikacji. Sprzedaż grupowa powyżej 30 osób: Paweł Witczak tel. +48664463011 e-mail: pawel.witczak@pzn.pl. Bilety można będzie kupować przez internet do ostatniej chwili, ponieważ uruchomiona zostanie opcja samodzielnego wydruku wejściówek.

Ceny biletów: sektory B1 i B2 (miejsca stojące) - 25 zł, sektory A1, A2, A3 oraz A4 (miejsca siedzące) - 40 zł, sektory A5 i A6 (miejsca siedzące, sektor zadaszony) - 60 zł.

Wstęp bezpłatny na skocznię na wszystkie dni zawodów mają: dzieci do piątego roku życia, osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym (w obu przypadkach opiekunowie muszą kupić bilet).

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama