, sobota 13 sierpnia 2022
Rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego 2020/2021
Przygodę z łyżwami w tym klubie najlepiej rozpocząć w wieku przedszkolnym 3-6 lat. Dzieci, które wykazują znaczące postępy w nauce, mogą zostać zawodnikami.  fot: Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego Klubu Sportowego „Cieszyn”Dodaj do Facebook

Rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego 2020/2021

red.mat.pras.
Rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego 2020/2021

Sara Nawrat, Oświęcim 2020 Puchar im. Krystyny Mydlarz.

Już wkrótce rozpocznie się kolejny sezon łyżwiarski. To propozycja dla tych, którzy szukają ciekawych zajęć dodatkowych dla swojego dziecka. Zapisy na zajęcia są już otwarte.

Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego Klubu Sportowego „Cieszyn” funkcjonuje od 2009 r. i jest członkiem Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Przygodę z łyżwami w tym klubie najlepiej rozpocząć w wieku przedszkolnym 3-6 lat. Dzieci, które wykazują znaczące postępy w nauce, mogą zostać zawodnikami. Trzonem klubu są licencjonowani zawodnicy trenujący w dwóch grupach: A (grupa starsza) i B (grupa młodsza), którzy reprezentują miasto na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach.

Ponadto w 2019 roku została utworzona grupa C dla dzieci, które rozpoczęły naukę w późniejszym wieku. Najwytrwalsi zawodnicy grupy C mogą spróbować swoich sił w zawodach w dodatkowych grupach wiekowych. Jest możliwość wypożyczenia profesjonalnych łyżew. Klub prowadzi także szkółkę dla dorosłych. O wysoki poziom zajęć sportowych dba wykwalifikowana kadra trenerska.

Zajęcia odbywają się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie od października w środy i czwartki 18:00-18:45 oraz soboty 12:15-13:00. Zajęcia dla dorosłych we wtorki 21:15-22:15.
Więcej informacji na stronie internetowej https://ks.cieszyn.pl/lyzwiarstwo-figurowe-ks

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama