, poniedziałek 8 sierpnia 2022
Rajd Karkonoski: Kajto wygrywa wszystkie odcinki specjalne
Kajetan Kajetanowicz Rajd Karkonoski rozpoczął od zwycięstw na wszystkich odcinkach specjalnych. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Rajd Karkonoski: Kajto wygrywa wszystkie odcinki specjalne

KK, mat. pras.
Rajd Karkonoski: Kajto wygrywa wszystkie odcinki specjalne

Wojtek Chuchała i Kamil Heller objęli prowadzenie w grupie N. fot. mat. pras.

Ruszył Rajd Karkonoski. Kajetan Kajetanowicz i Jacek Baran prowadzą po zwycięstwie na wszystkich odcinkach specjalnych rozegranych w pierwszej pętli. Bardzo dobrze rajd rozpoczął także duet Wojciech Chuchała i Kamil Heller.

Popularny Kajto na półmetku zmagań pierwszego dnia prowadzi w klasyfikacji generalnej 3 rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Pochodzący z Ustronia rajdowiec nie kryje zadowolenia: - Jedzie się doskonale. Wygraliśmy cztery odcinki specjalne i choć mieliśmy drobne problemy, to uciekło zaledwie kilka sekund. Jesteśmy spakowani jak na wakacje - np. wzięliśmy dwa koła zapasowe, chyba jako jedyni. Przygotowaliśmy się perfekcyjnie - my siebie, a mechanicy samochód, więc nie pozostaje nam nic innego jak cisnąć. Nie przyjechaliśmy tu po to, żeby się wieźć - tak samo jak na Rajdzie Świdnickim będziemy jechać szybko również na drugiej pętli - skomentował Kajetan Kajetanowicz.

Zadowoleni są także Wojtek Chuchała i Kamil Heller, którzy objęli prowadzenie w grupie N, oddając rywalom tylko jedną próbę. W rundzie Pucharu Łużyc reprezentanci L-SPRT zaliczyli natomiast komplet oesowych zwycięstw, co pozwoliło im wypracować niemal 44-sekundową przewagę. - Jesteśmy zadowoleni, jedzie się bardzo dobrze. Samochód spisuje się super, zespół pracuje perfekcyjnie, więc na drugiej pętli pozostaje tylko się poprawiać. Na ostatnim odcinku pojechaliśmy trochę spokojniej, bo po uderzeniu w kamień myśleliśmy, że możemy mieć kapcia - komentował Wojtek Chuchała.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a o tym że chłopak z Goleszowa jest na drugim miejscu i walczy o wyprzedzenie Kajetana nic nie napiszecie?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama