, sobota 2 grudnia 2023
Policz się z cukrzycą w Cieszynie
Jednym z wydarzeń będzie promujący zdrowy tryb życia 2. Bieg i Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą” w Cieszynie. fot: Facebook/Cieszyński Sztab Finału WOŚPDodaj do Facebook

Policz się z cukrzycą w Cieszynie

red.
13 stycznia 2019 r. odbędzie się już 27. Finał WOŚP. Kolejny raz do finału dołączy również Cieszyn. Jednym z wydarzeń będzie promujący zdrowy tryb życia 2. Bieg i Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą” w Cieszynie, który rozpocznie się o godzinie 12:00 na trasie parkrun Cieszyn.

Jak co roku 5 000 uczestników przebiegnie trasę o długości 5 km ulicami Warszawy z hasłem „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Mieszkańcy Cieszyna będą mogli dołączyć do nich na trasie cieszyńskiego parkrunu. Do biegu zgłosiło się już 75 osób. Uczestnicy na pokonanie trasy będą mieli godzinę – biegiem, truchtem, z kijami – oraz wezmą udział w losowaniu nagród. Wśród nich znajdują się vouchery do profesjonalnego sklepu z odzieżą sportową, aparat czy kalendarz na 2019 rok. Aby pobiec w biegu wystarczy wrzucić do puszki z serduszkiem opłatę startową, a wcześniej wpisać się na listę uczestników (TUTAJ).

Już niebawem pojawi się więcej informacji na temat 27. Finału WOŚP w Cieszynie oraz w innych gminach powiatu cieszyńskiego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama