, środa 8 luty 2023
Rusza sprzedaż biletów na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem
Puchar Świata w Wiśle Malince odbędzie się w środę 9 stycznia 2013 roku. fot: Alicja Kosman/pzn.plDodaj do Facebook

Rusza sprzedaż biletów na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem

JM
Rusza sprzedaż biletów na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem

Plan sektorów na skoczni w Wiśle Malince. fot. pzn.pl

Już od jutra bilety na zimowy Puchar Świata w Wiśle znajdą się w sprzedaży internetowej, wejściówki na zakopiańskie konkursy można już kupować. Ceny biletów wstępu na zawody na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince rozpoczynają się od 40 zł, a na konkursy na Wielkiej Krokwi w Zakopanem od 60 zł - poinformował Polski Związek Narciarski na swoich stronach internetowych.

We wtorek 16 października na stronie internetowej www.kupbilet.pl rozpocznie się sprzedaż wejściówek na zawody Pucharu Świata w Wiśle Malince. Zawody odbędą się w środę 9 stycznia 2013 roku. Dzień wcześniej zaplanowano treningi i kwalifikacje.

Ceny biletów kształtują się od 40 do 100 zł: Sektory A1, A2, A4 oraz A4 (miejsca siedzące) - 60 zł, Sektory A5 i A6 (miejsca siedzące, trybuny zadaszone) - 100 zł, Sektory B1 i B2 (miejsca stojące) - 40 zł. Bilety na kwalifikacje będą do nabycia w punktach sprzedaży bezpośredniej w Wiśle. Wstęp bezpłatny na skocznię w Wiśle na wszystkie dni zawodów mają dzieci do trzeciego roku życia (opiekun - wstęp płatny) oraz osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym (osoby towarzyszące - wstęp płatny).

Wielka Krokiew będzie gościć najlepszych skoczków na świecie w dniach 10-12 stycznia. Pierwszy dzień przeznaczony jest na treningi i kwalifikacje. 11 stycznia odbędzie się konkurs drużynowy, a 12 stycznia zawody indywidualne. Wszelkie informacje na temat biletów na zawody w Zakopanem znajdują się na stronie www.skoki.ttpoland.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama