, piątek 19 sierpnia 2022
Mieszkańcy Strumienia stawiają na aktywność fizyczną
Mieszkańcy Strumienia podczas zebrania zdecydowali, że pieniądze z tegorocznego „funduszu mieszkańców” przeznaczą na doposażenie siłowni w Hali Sportowej w Strumieniu.  fot: UM StrumieńDodaj do Facebook

Mieszkańcy Strumienia stawiają na aktywność fizyczną

red.mat.pras.
Mieszkańcy Strumienia podczas zebrania zdecydowali, że pieniądze z tegorocznego „funduszu mieszkańców” przeznaczą na doposażenie siłowni w Hali Sportowej w Strumieniu.

Zakupiona już została Brama FINNLO MAXIMUM INSPIRE FT1 – wielofunkcyjny sprzęt do ćwiczeń dla kobiet i mężczyzn. Teraz każdy kto marzy o płaskim brzuchu, wyrzeźbionych barkach czy wzmocnieniu mięśni grzbietu, ramion i nóg ma możliwość osiągnięcia swoich celów. Koszt sprzętu to ok. 9 tys. zł.

To nie wszystko, gdyż siłownia w strumieńskiej hali została również odmalowana i odświeżona. Inicjatywa ta wzbogaciła ofertę sportową dla mieszkańców oraz klubów sportowych gminy Strumień.

Oprócz tego, podczas zebrania mieszkańcy podjęli decyzję o stworzeniu projektu zewnętrznej siłowni przy Miejskim Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama