, piątek 1 grudnia 2023
Lodowisko w Cieszynie otwarte. Trwa nabór do szkółek hokeja oraz łyżwiarstwa figurowego
Hala Widowiskowo-Sportowa w Cieszynie udostępniła taflę lodu dla miłośników ślizgawki. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Lodowisko w Cieszynie otwarte. Trwa nabór do szkółek hokeja oraz łyżwiarstwa figurowego

AK
Lodowisko w Cieszynie otwarte. Trwa nabór do szkółek hokeja oraz łyżwiarstwa figurowego

Szczegółowy harmonogram godzin otwarcia lodowiska w sezonie 2012/2013. fot. mat. pras.

Od dzisiaj, 19 września, każdy miłośnik łyżwiarstwa będzie mógł skorzystać z lodowiska na Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie. Wraz z uruchomieniem "ślizgawki", rusza również nabór do szkółek hokeja na lodzie oraz łyżwiarstwa figurowego.

Uruchomione w 2008 roku sztuczne lodowisko w Cieszynie, stanowi sporą atrakcję. - Cieszymy się z dużego zainteresowania ślizgawkami mieszkańców Cieszyna oraz okolic. W najbliższym czasie na lodowisku odbędzie się dyskoteka, turniej w hokeju na lodzie a w grudniu organizowane będą międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym - informuje Joanna Ciuk, z MOSiR Cieszyn.

Zainteresowanie cieszyńską "ślizgawką" potwierdzają mieszkańcy Cieszyna. - Bardzo fajnie, że lodowisko jest już otwarte. W trakcie trwania sezonu, wraz z żoną kilka razy w tygodniu korzystamy z niego, gdyż jest to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego. W tym roku również nas tam nie zabraknie - mówi Robert Gabzdyl z Cieszyna.

W sezonie 2012/2012, lodowisko otwarte będzie codziennie od godz. 8.00 do 20.00, z wyłączeniem godzin trwania zajęć klubu łyżwiarstwa figurowego oraz hokeja na lodzie (poniedziałek 17.00-20.00, wtorek 15.00-17.15, środa 15.00-18.45, czwartek 15.15-17.15, piątek 14.45-17.30, sobota 8.00-12.15).

Za korzystanie z lodowiska w Cieszynie, zapłacimy 5 zł za godzinę. Dzieci do lat siedmiu, młodzież szkolna za okazaniem legitymacji zapłacą 3 zł. Za "złotówkę" na halę sportową wejdzie osoba towarzysząca, niekorzystająca ze ślizgawki.

Wraz z uruchomieniem lodowiska, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie, ogłosił nabór do szkółek hokeja na lodzie (rocznik 2007) oraz łyżwiarstwa figurowego (rocznik 2006-2008). Zajęcia ruszą w środę, 19 września o godz. 16.45 (łyżwiarstwo), oraz sobotę o godz. 11.15 (hokej). Zapisy do szkółek odbywać się będą przed rozpoczęciem zajęć, w kasie lodowiska.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 33 852 20 44, lub mailowo: promocja.mosircieszyn@o2.pl.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

jak niema tak niebędzie

To ,że nie ma sekcji hokeja wynika z braku chęci samych zainteresowanych. Jak nie było w ogóle sztucznego lodowiska a byli chętni to grało się na Eislaufie i nie był do tego potrzebny dyrektor. Łatwo jest zrzucać winę za wszystko na dyrektora , to takie wygodne i pasuje radnemu Cz.B. ...

4 lata i ciagle nie ma nawet amatorskiej sekcji hokeja. Dziękujemy panu dyrektorowi MOSiR za prężnie funkcjonującą halę, która jest ośrodkiem skupiajacym amatorów kocich wystaw i curlingu

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama