, niedziela 19 maja 2024
Kajetanowicz i Baran Mistrzami Polski trzeci raz z rzędu
Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem po raz kolejny potwierdzili, że są najlepsi w naszym kraju.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Kajetanowicz i Baran Mistrzami Polski trzeci raz z rzędu

SM/mat.pras.
Kajetanowicz i Baran Mistrzami Polski trzeci raz z rzędu

Reprezentanci LOTOS - Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, podczas drugiego etapu Rajdu Koszyc, wynagrodzili sobie wczorajsze niepowodzenia. fot. mat. pras.

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarkiem Baranem po raz kolejny potwierdzili swoją fenomenalną formę. Załoga LOTOS Dynamic Rally Team, zdobywając komplet punktów w Koszycach, zapewniła sobie dziś tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Sytuacja, w której kierowca zdobywa mistrzostwo na dwie rundy przed końcem sezonu, nie miała miejsca w Polsce od 16 lat. Zdecydowanie lepszy, drugi dzień Rajdu Koszyc, okazał się dla załogi Chuchała i Heller.

- Rozpiera mnie radość i duma. Bardzo się cieszę, bo jesteśmy pierwsi na mecie bardzo trudnego rajdu i zdobywamy tu, w Koszycach, po raz trzeci tytuł Mistrzów Polski. Mam niesamowity zespół i cudownych kibiców. Oni wszyscy mogą czuć się wspólnie z nami Mistrzami Polski. Zaangażowanie mojej żony Oli w pracę podnosi moje możliwości, bez Jej wsparcia nie byłoby mnie tu, gdzie jestem. Dzięki także dla mojego pilota Jarka i wielkie wyrazy uznania dla firmy Rallytechnology, która przygotowuje samochód oraz wielu wielu innych, których nie jestem teraz w stanie wymienić - cieszył się ze zwycięstwa Kajetan Kajetanowicz.

Swojej radości, nie ukrywał również Jarek Baran. - Podobnie jak cały zespół LOTOS Dynamic Rally Team jestem szczęśliwy. Sezon jeszcze się nie skończył, ale nasza praca przyniosła wspaniałe efekty. Wywalczone wspólnie z Kajetanem trzy tytuły z rzędu to szczególne osiągnięcie, a zdobycie szóstego tytułu w całej mojej karierze to powód do wzruszenia. Ubiegłoroczny sukces dedykowałem moim najbliższym, a ten chcę zadedykować moim przyjaciołom i znajomym, którzy przez te lata towarzyszyli mi na rajdowych trasach. Dziękuję Wam bardzo! - mówi Baran.

Chuchała i Heller z sukcesami i bez kłopotów

Reprezentanci LOTOS - Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, podczas drugiego etapu Rajdu Koszyc, wynagrodzili sobie wczorajsze niepowodzenia. - Równe i szybkie tempo zaowocowało trzecią pozycją w "generalce" RSMP w klasyfikacji dnia. Załoga L-SPRT wygrała również sobotni etap w grupie N, a na mecie odebrała puchary za trzecią pozycję w "ence" oraz drugą w Klasyfikacji Producentów w całych zawodach. Kolejne zwycięstwo w klasyfikacji samochodów produkcyjnych zawodnicy LOTOS - Subaru Poland Rally Team odnieśli w sobotniej rundzie słowackiego czempionatu, którą zakończyli tuż za podium "generalki" - informuje biuro prasowe załogi.

- Z dzisiejszego dnia jesteśmy zadowoleni, szkoda tylko wczorajszych problemów, bo byłoby naprawdę super. Mieliśmy fajne tempo przez cały weekend i jechało nam się bardzo dobrze. Dodatkowych emocji dostarczyła rywalizacja z Tomkiem Kucharem i Michałem Bębenkiem, z której ostatecznie udało nam się wyjść zwycięsko. Finałowa pętla też poszła okej, na pierwszym odcinku udało nam się poprawić. Później też było w porządku, może poza przygodą na drugim oesie, ale ona kosztowała kilka sekund - komentuje Kamil Heller.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama