, środa 24 lipca 2024
Jeden mecz do mistrzostwa!
W finałowej rywalizacji z klubem z Pilzna po czterech rozegranych spotkaniach jest remis 2:2, fot: mat.prasDodaj do Facebook

Jeden mecz do mistrzostwa!

Marcin Mońka
Jeden mecz do mistrzostwa!

Dominik Solak, gracz tygodnia w czeskiej extralidze


Jeden mecz do mistrzostwa!

Piłkarzy ręcznych  od tytułu najlepszej drużyny Republiki Czeskiej dzieli już tylko jedna wygrana. Mecz o wszystko odbędzie się w niedzielę w hali śląskiego klubu. Rywalem ekipy trenera Michala Brůny jest zespół Talent Pilzno.

Banik Karwina w tym sezonie nawiązuje do swoich pięknych tradycji, gdy trzynastokrotnie zdobywał tytuł mistrzowski. Po raz ostatni złote medale zawisły na szyjach karwińskich piłkarzy w roku 2018. W tym roku powrót na tron jest już na wyciągnięcie ręki. W finałowej rywalizacji z klubem z Pilzna po czterech rozegranych spotkaniach jest remis 2:2, a rywalizacja toczona do trzech zwycięstw musi się rozstrzygnąć w niedzielę. Rywal z zachodu Czech jest jednak bardzo wymagającym przeciwnikiem, obrońcą tytułu z poprzedniego sezonu, drużyną, z którym w ostatnich latach gracze śląskiego klubu toczą zacięte boje o prymat w czeskiej Ekstralidze.

Decydujące spotkanie 29 maja rozpocznie się o godz. 17 w hali przy ul. Ceglanej w Karwinie-Nowym Mieście. Piłkarze ręczni z Karwiny bardzo liczą na atut własnej hali i wsparcie kibiców.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama