, sobota 2 lipca 2022
Jan Błachowicz podpisał kontrakt z Wolrd Series of Fighting
Dla Jana Błachowicza, który z dwudziestu zawodowych walk aż osiemnaście stoczył w KSW, będzie to 2 zagraniczny występ i jednocześnie pierwszy poza Europą.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Jan Błachowicz podpisał kontrakt z Wolrd Series of Fighting

AK, mat. pras.
- Mistrz wagi półciężkiej KSW, Jan Błachowicz podpisał kontrakt z Wolrd Series of Fighting, szybko rozwijającą się federacją MMA za oceanem - podaje portal mmaoctagon.pl. Błachowicz w swoim debiucie za oceanem ma zmierzyć się z Anthonym Johnsonem, ostatnim pogromcą byłego mistrza wagi ciężkiej UFC, Andrieia Arlovskiego.

Warunki umowy Jana Błachowicza z amerykańską federacją nie są jeszcze znane, ale prawdopodobne jest, że w pierwszym pojedynku dla World Series of Fighting Polak zmierzy się z Anthonym Johnsonem, który od czasu zwolenia z federacji UFC notuję serię 5 zwycięstw z rzędu. Ich pojedynek ma być walką wieczoru którejś z letnich gal organizacji.

Dla Jana Błachowicza, który z dwudziestu zawodowych walk aż osiemnaście stoczył w KSW, będzie to 2 zagraniczny występ i jednocześnie pierwszy poza Europą. Janek jest niepokonany w ostatnich walkach, w których pewnie zwyciężał m.in.: Rameau Thierry Sokoudjou, Mario Mirandę, Houstona Alexandra i Gorana Reljica. Czy wygrana z Anthonym Johnsonem będzie oznaczać milowy krok do UFC?

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

to kulturalny i sympatyczny człowiek, który jednocześnie potrafi bardzo profesjonalnie przyłożyć... - jestem pewien, że będzie jedną z najjaśniejszych gwiazd MMA na świecie!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama