, piątek 19 sierpnia 2022
IV Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie
Zawody w chodzie rozegrane będą w różnych kategoriach. fot: mat.prasDodaj do Facebook

IV Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie

ARTYKUŁ PARTNERSKI
Już w najbliższą niedzielę, 19 maja 2019 r. odbędą się IV Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie. Wyścigi polegają na jak najszybszym pokonaniu 50-metrowego odcinka idąc.

Bieg z wózkiem jest niedozwolony, dlatego maluch w wózku jest całkowicie bezpieczny. Zawody rozegrane będą w różnych kategoriach: mama, tata, rodzina – czyli dwie osoby jednocześnie prowadzące wózek, np. mama z tatą, babcia z dziadkiem, starsze rodzeństwo. Dla trzech najlepszych osób w każdej kategorii przewidziano medale i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników – pamiątkowe dyplomy. Oprócz wyścigów zaplanowano imprezy towarzyszące dla dzieci, takie jak: malowanie twarzy, zumba, puszczanie baniek mydlanych i inne zabawy.

Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.
Wydarzenie odbędzie się w Cieszynie, na terenie Campingu Olza (al. Jana Łyska). Start o godz. 10.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej informacji na http://www.buggygym.pl/wyscigi-wozkow/

Zapraszamy serdecznie całe rodziny!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama