, sobota 13 sierpnia 2022
Cieszyński Fortuna Bieg przeniesiony na 2022 rok
W związku z trwającym nadal stanem epidemii i obowiązującymi przepisami, podjęto decyzję o przeniesieniu 12. Cieszyńskiego FORTUNA Biegu na 24 kwietnia 2022 roku. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Cieszyński Fortuna Bieg przeniesiony na 2022 rok

red.mat.pras.
W związku z trwającym stanem epidemii i obowiązującymi przepisami, organizatorzy Cieszyńskiego Fortuna Biegu podjęli decyzję o przeniesieniu 12. edycji biegu ulicznego na rok 2022. To trzecia próba wyznaczenia nowego terminu zawodów, które pierwotnie miały się odbyć wiosną 2020 roku

Cieszyński Fortuna Bieg to jeden z najpopularniejszych i - mimo stosunkowo swojej krótkiej historii - jeden z najbardziej lubianych biegów ulicznych w regionie. Trasa wiodąca przez dwa państwa urokliwymi uliczkami i zakątkami parków Cieszyna i Czeskiego Cieszyna sprawia, że w biegu chcą wystartować zawodnicy z różnych stron Polski, Czech i Słowacji.

Transgraniczny charakter imprezy, a także obowiązujące ograniczenia w zakresie organizacji zawodów sportowych to jedne z kilku powodów przełożenia terminu imprezy na rok 2022. To trzecia próba wyznaczenia nowego terminu zawodów, które pierwotnie miały się odbyć wiosną 2020 roku.

Wraz z informacją o kolejnej zmianie terminu, organizatorzy zawodów dodają, że wszyscy, którzy dokonali opłaty startowej i mają nadane numery startowe zachowują je na przyszłoroczną edycję bez konieczności ponownego zgłaszania. Osoby zainteresowane przepisaniem nadanego już numeru startowego na inną osobę mogą to także uczynić w terminie podanym w nowym regulaminie, który ukaże się na stronie www.fortuna.bieguliczny.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama