, poniedziałek 15 lipca 2024
Brenna: Morderczy Trening Runmageddon
22 kwietnia w Brennej odbył się trening przygotowujący zawodników do startów na dłuższych dystansach w cyklu biegów Runmageddon. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Brenna: Morderczy Trening Runmageddon

red.
22 kwietnia w Brennej odbył się trening przygotowujący zawodników do startów na dłuższych dystansach w cyklu biegów Runmageddon. Takie biegi przeszkodowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością.

Zawodnicy zmierzyli się w Brennej z blisko 2,5 km trasą, morderczym ukształtowaniem terenu oraz z niesprzyjającą aurą. Początek trasy znajdował się przed sceną Amfiteatru, gdzie zrobiono krótką i intensywną rozgrzewkę. Zawodnicy biegli w stronę trawiastego boiska, rzeką Brennicą, stokiem Starego Gronia, gdzie napotkali najbardziej efektowną przeszkodę, czyli zjeżdżalnię. Następnie musieli pokonać dwie wysokie ściany, zasieki i żywą przeszkodę, którą byli dobrze zbudowani futboliści amerykańscy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama