, piątek 23 luty 2024
Adam Małysz komentatorem Eurosportu. Jak sprawdzi się w nowej roli?
Eksperckie wypowiedzi czterokrotnego medalisty olimpijskiego emitowane będą w 59 krajach w trakcie relacji z zawodów PŚ. fot: fot: Alicja Kosman/PZNDodaj do Facebook

Adam Małysz komentatorem Eurosportu. Jak sprawdzi się w nowej roli?

AK
Adam Małysz będzie komentował dla polskich widzów Eurosportu wybrane konkursy Pucharu Świata już od inauguracji sezonu w Lillehammer. Będzie również międzynarodowym ekspertem podczas relacji z zawodów - informuje portal Eurosport.onet.pl. To nowe wyzwanie dla skoczka z Wisły i jednego z najwybitniejszych polskich sportowców.

- Już w trakcie pierwszych konkursów indywidualnych w Lillehammer 24 i 25 listopada, widzowie kanału usłyszą czterokrotnego zdobywcę Kryształowej Kuli w nowej roli. Co więcej, Adama Małysza będzie można nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. W trakcie relacji z zawodów na antenie Eurosportu zostaną bowiem wyemitowane jego wypowiedzi, w których przed milionami widzów w Europie odkryje wiele nieznanych wcześniej historii, anegdot i opowie o swoich doświadczeniach - podaje portal Eurosport.onet.pl.

Eksperckie wypowiedzi czterokrotnego medalisty olimpijskiego emitowane będą w 59 krajach w trakcie relacji z zawodów PŚ. Kibice z zainteresowaniem przysłuchiwać się będą relacjom Eurosportu z konkursów już 24 i 25 listopada. Kolejny raz Adam Małysz zasiądzie za mikrofonem podczas PŚ w Soczi, 8 i 9 grudnia. Oba konkursy w Rosji wraz z kwalifikacjami pokazywać będzie w Polsce wyłącznie Eurosport.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama